Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kifogással írjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kifogással írjak rá?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, de nem nagyon ismerem. Gondoltam találhatnák valami kifogást, ami miatt ráírnák, és onnan meg elkezdenénk beszélgetni... Gondolkodtam, hogy azért, mert valami oldalt lájkoljon, de ez hülye indok. Kérlek csak normális válaszokat!
2012. dec. 14. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
szia. hogy vagy ? pééldául. :)
2012. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szia láttam, hogy elloptak egy biciklit és nagyon hasonlított a tiedre, nem volt véletlenül mégis a tied? :D

de amúgy mióta ismered?

2012. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ!:)

igazából azért nem szeretnék így ráírni, mert még csak nem is ismerem, és elég furcsa, ha valaki ismeretlen rád ír, hogy mizu...:)

2012. dec. 14. 23:16
 4/9 A kérdező kommentje:
1 hónapja láttam kb., és akkor nagyon rendes volt:) Beültünk egy órájára és úgy.. De nem hiszem, hogy ő megismerne engem..:/
2012. dec. 14. 23:17
 5/9 A kérdező kommentje:
meg még a bejelölésen se vagyok túl. félek azt hiszi, hogy utánakutattam a neten, csak azért, hogy bejelölhessem.
2012. dec. 14. 23:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Drága,írj neki valami szakmai dolgot, pl az ananászlevesről :P
2012. dec. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne nákolj!!
2012. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha bent voltatok óráján,írd azt h nagyon nagyon tetszett és érdekes volt és kérdezz arról ami elhangzott akkor,ebből tudni fogja h figyelsz rá, és nem is olyan nyomulós.
2012. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2012. dec. 20. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!