Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan v miylen szöveggel...

Hogyan v miylen szöveggel írjak rá?

Figyelt kérdés

NEm ismerem a srácot párszor láttam a városba.Megtaláltam egyszer véletlenül facen és bejelöltem.Most rá akarok írni de nem tudom h hogyan v milyen indokkal v szöveggel!!!

Lécci segítsetek.Dumákat kérek h mit írjak neki!!

Normális válaszokat kérek!!!!!



#ismerkedés #pasi #duma #ismerkedő szövegek
2012. dec. 7. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Van kedved beszélgetni ismerkedni?


Ha tetszel neki ennyi is elég!

2012. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom emlékszel-e rám, itt és itt találkoztunk. Sajnos csak látásból ismerjük egymást, de én nagyon szeretném, hogy ez megváltozzon :)

2012. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

húúú ezek jók :)

köszi nektek :)

azért még írjatok léccíí

2012. dec. 8. 10:27
 4/13 A kérdező kommentje:

JA és sztetek nem gáz ha a csaj ír a pasira?

Meg nem venné ki ez magát hülyén h ráírok?Nem rettenteném el?De ha emg nem írok rá soha nem fogunk beszélni mert ő nem fog rámírni :S

2012. dec. 8. 10:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát nézd... Nem tudom hány éves vagy, de én 25 évesen ráírtam egy pasira pár hete és azóta se válaszolt. Mondjuk nekem nincs az ismerőseim közt, ezért lehetséges, hogy meg sem kapta a levelem, de azért elég ciki lesz újra találkozni, akkor is, ha csak futólag, mert mi van, ha olvasta és olyan bunkó, hogy még egy válaszra sem méltatott?!
2012. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pont az ilyenféle kudorcoktól félek és ezért nem írok rá mert már én is égtem be nem is 1x ...
2012. dec. 8. 11:09
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálod meg, akkor mindig ott lesz benned, a "mi lett volna, ha..."

Amúgy szerintem az jobb megoldás lenne, hogy találkozni vele "véletlenül" az utcán, küldesz neki jeleket, amiből leesik neki, hogy tetszik neked, aztán ő fog írni neked.

2012. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Oké de akk mit írjak neki?

Szia

ÉS utánna?:O

2012. dec. 8. 13:41
 9/13 anonim ***** válasza:

Én olyasmit írtam, hogy bocs a zavarásért, nem tudom emlékszik-e rám, de itt és itt találkoztunk, így nézek ki (nincs rólam kép fb-n) és úgy éreztem, hogy kölcsönösen szimpatikusok voltunk egymásnak, ezért arra gondoltam, hogy ismerkedhetnénk, beszélhetnénk, aztán meglátjuk mi lesz a dologból. Meg azt is írtam, hogy ha van barátnője, akkor felejtse el amit írtam.

Végére: Várom válaszod!

xy

Hát kb ennyi.

Az, hogy utána hogy folytatjátok, az attól függ, mit válaszol, de az jönni fog magától :)

2012. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát én gondoltam h mondom neki h szia baj h bejelöltelek?

Mert ha már itt azt mondja h baj akk felesleges erölködni ha emg azt n nem baj akkor minden szuper utánna csak vmi témát kell találni amiről beszélhetünk :)

sztetek ez béna? :S

2012. dec. 8. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!