Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el őt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el őt, mint szerelmet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nos, eléggé bonyolult a helyzetem.

Adott egy fiú és egy lány. Mindketten nagyon jó barátaim. Sőt. Viszont az a baj, hogy én balga beleszerettem a fiúba. Ezzel nem is lenne probléma, ha ő nem lenne totálisan belezúgva a lányba. Aki annak ellenére, hogy régebb óta ismeri őt, mint én, 2 hónapja még azt mondta nekem, mikor kérdeztem, mi van, hogy kizárólag csak barátként tekint rá. Mégis szerelmet vallott neki... csakhogy ebben az a csavar, hogy a fiú a családjával kiköltözött külföldre. Így bennem felmerült a dolog, hogy amolyan "jutalomként" mondta ezt neki, mert ugye távkapcsolattal nem lehet baja, és legközelebb csak fél év múlva jön haza. Nekem, meg persze a facen váltig állítja hogy szereti. Bár lehet tényleg így van. Ez most mellékes.


A lényeg az, hogy egyrészt féltem őt, nehogy a fenti elméletem igaz legyen, mert abba belehal. Másrészt, én nem akarok közéjük állni semmiféleképpen. Sosem voltam kavarós típus, és nem is akarok az lenni. Nem akarom elcsábítani, és nem is akarom lebeszélni róla a barátnőmet. Emiatt nem is tudja egyikőjük sem, hogy én ezt érzem, mert jobbnak látom elhallgatni, és valahogyan túltenni magamat rajta. De hogyan? Reménykedtem benne, hogy egyszerű fellángolás, próbáltam másokat keresni. (Ami nem igazán sikerül, egyrészt, mert gyengék az izmaim és úgy nézek ki mint egy hurkapálca, másrészt eléggé kisegér típus vagyok.) Illetve próbáltam flörtölni, nyitva tartani a szemem, bármi. De egyszerűen nem megy.


Ezt még kicsit nehezíti is, hogy facen 2-3 naponta mindenképp beszélünk, és ha elkezdeném őt hanyagolni, biztosan észrevenné, egy idő után, és rákérdezne. De folyton nem hivatkozhatok a tanulásra.

Gondoltam arra, hogy direkt összeveszek vele, megbántom, csak azért, hogy ő se keressen engem, és hátha a vita alatt kiábrándulok belőle. De egyszerűen nem megy.

Gőzöm sincsen mit tehetnék. Felejteni akarok, mert nem akarok senkinek se rosszat. De nem tudom, hogy hogyan. Kérlek segítsetek. :(


17/L



2012. dec. 15. 03:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tabuként azaz semleges neműként kezeled.
2012. dec. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!