Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miképp felejthetném el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miképp felejthetném el a reménytelen szerelmet?

Figyelt kérdés

Hetek óta nagyon ki vagyok lelkileg. Egy férfivel megismerkedtem a neten, jól kijöttünk, mert igazi férfi, erős, védelmező, van stílusa stb. Egyszer találkoztunk is, én nem csalódtam benne, de miután msnen beszéltünk, azt mondta h ő nem érezte azt a vonzalmat. Én nem tudom őt kiverni a fejemből...Nagyon szomorú vagyok. Szerintetek mivle felejthetném el őt? nekem senki más nem kell, csak ő :\\\\\\\'(

Ja és azt is mondta, hogy esetleg késpbb lehet róla szó, de most nem.

Lehet azért nem érezte, mert én nagyon görcsös voltma, zavaromban össze vissza beszéltem... Nem tudok randizni...mindig ez van. Ha valakivle úgy akakrok összejönni, hogy több mitn barátság legyen belőle, sosem megy az ismerkedés... amúgy mások nagyon közvetlennek meg érdekesnek tartanak, viccesnek...:(


2008. szept. 10. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Agyban dől el minden. Ha te egyfolytában azt hajtogatod, hogy nem nem és nem, neked csak ő kell akkor nem is tudod elfelejteni. Döntsd el, hogy te ki akarod ezt heverni, kezdj el többet társaságba járni, járj el sportolni, ha eddig nem tetted, az tuti kiveri a fejedből, legalábbis egy időre. Talizz sokat a barátaiddal, flörtölj a neten, találkozz pasikkal, mégha nem is igazi randi céljából.
2008. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A reménytelen szerelemről mihelyst kiderül,hogy nem reménytelen, az is kiderül,hogy nem is szerelem!
2008. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!