Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van hogy ennyire sz*r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van hogy ennyire sz*r vagyok a nőknél mit csináljak? Valaki adjon egy ultimate advice-t légyszi valaki passzoljon egy megoldást.

Figyelt kérdés

tudom hogy a kategóriában sok a kérdést de azért lelkizek egy kicsit, annyira szeretnék egy nőt olyan sok ember van aki érdekelne de nem tudok semmi se tenni ha csinálok valamit az rossz ha nem az is rossz egyszerűen minden rossz


ultimate advice (durva fordításban: mindent megoldó tanács)


2012. dec. 15. 18:45
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Kötelesek figyelem!!! Kötelet mindenkinek akasszuk magunkat!!!
2012. dec. 15. 19:11
 12/27 anonim ***** válasza:

kérdező


Pont azért kéne, hogy válaszolj:DD


2-eske voltam

2012. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy úgy gondoljátok, hogy van egy "ultimate" képesség, amire buknak...

PS: nem vagytok kicsit kockák?

2012. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Én is kérek egy kötelet, már megyek is a sarki erdőbe lógatni magamat. Igazából az a baj,hogy még azt sem írod le,h. mit baszol el. Stlíusod a szar, külsőd a hulladék, hangod a fos, estleg önképzavarokkal küszködsz, vagy csak szimplán nehezen oldódó gyogyós féle lennél, vagy már annyit csalódtál, hogy nem mersz többet kezdeményezni, vagy túl jónak tartod magad, és ezért biztonság kedvéért inkább nem vállalsz be soha egyetlen elutasítást sem? Melyik vagy ezek közül? Mert ezek mind okok,hogy miért nem megy a kúrás.
2012. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

hát figyelj, a nehezen feloldódó és a sok vissza utasítás miatti motiváció hiány megfelel


és egy kicsit kockák is lehetnek a sorstársak

2012. dec. 16. 10:42
 16/27 anonim ***** válasza:
Nehezen oldódó az az alapvető probléma. Ez nem túl előnyös jellem. nálam is főleg ez a probléma. Sokkal rosszabb, gyérebb mint egy olyan valaki aki a társaság középpontja, mindenkivel állati jól kijön, megtaálha a közös hangot, és egy vezéregyéniség. Az ilyen jellemeknek mindig is könnyebb volt. Ezzel igazán nem lehet mit tenni, a zárkózottabb emberek mindig nagyot szopnak, sokkal nehezebb nekik a szocializálódás, társ /barát keresés-találás. Igazán csak a szerencse fog közrejátszani, hogy lesz-e valaki vagy sem. CSak várhatsz, vagy közben prostizhatsz. Ha nem vagy eléggé figyelmes, akkor is bajok lesznek, mert egyszer lesz valaki, aki leszólít véletlen, nyit feléd, de te nem fogadod el, akkor is vesztettél. Jobb figyelni az ilyenekre.
2012. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
kár hogy ember vagyok
2012. dec. 16. 14:16
 18/27 anonim ***** válasza:
Ha a külsőd jó, akkor az állatoknál már jóbb státuszod volnál. Igen, szomorú,hogy az embernek kell a személyiség és a belső tulajdonságot is fakítani. AZ állatvilágban már elég a jó külső, határozott domináns jelleg. Ilyen téren én is elmennék bőven ,simán. De az embereknek, főleg a nőknek sajnos több kell. Nekik egyéniség, jó jellem is elvárás, fene enné is meg. EZ a gond. Ez ellen nem tudsz mit tenni, változz meg személyiségben. Elárulom, nem lesz könnyű !! :))
2012. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

tehát ha rád hallgatok akkor kiderül hogy nekem nincs személyiségem és jellemem meg ehhez hasonló emberi tulajdonságok, ez érdekes eddig ezt tartottam a legkevésbé valószínűnek eddig a zárkózottságra fogtam a dolgot.



mindent összefoglalva úgy érzem hogy f*szságokat hordasz össze vissza mert én nem hiszem el hogy a nők álma a tiszta jellem egyéniség meg stb. lenne a nők 99.9 % totálisan felfoghatatlanul és logikátlanul cselekszik, és ezen a földbolygón így is több trilliárd eszméletlen hülye ember van tehát nem értem hogy általánosíthatsz ilyen szinten, a nők is emberek és nem egyszer vagyok tanúja olyan női viselkedésnek ami nem tartozik a tiszta jellem kereső klischébe


mindent összevetve több éves kudarc sorozatom után arra a következtetésre jutottam hogy a nők nagy része a jóval idősebbet keresi, és olyat akinek van munkája meg pénze (lehet hogy nagyon átlag emberes szemszög de sajnos ezt tudtam eddig leszűrni) és nem okádék az arca de pénzzel azt is ki lehet váltani (valaki cáfoljon rá ha akar)

2012. dec. 16. 14:33
 20/27 A kérdező kommentje:
mellékesen mi az hogy belső tulajdonságot fakítani szerintem ennek így értelme nincs
2012. dec. 16. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!