Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van hogy ennyire sz*r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van hogy ennyire sz*r vagyok a nőknél mit csináljak? Valaki adjon egy ultimate advice-t légyszi valaki passzoljon egy megoldást.

Figyelt kérdés

tudom hogy a kategóriában sok a kérdést de azért lelkizek egy kicsit, annyira szeretnék egy nőt olyan sok ember van aki érdekelne de nem tudok semmi se tenni ha csinálok valamit az rossz ha nem az is rossz egyszerűen minden rossz


ultimate advice (durva fordításban: mindent megoldó tanács)


2012. dec. 15. 18:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Személyiség, jellem ,pszicéhe, =BELSŐ TULAJDONSÁG. Rokonértelmű szavak. Vagy nyerő fajta vagy, vagy lúzer. Ez a kettő variáció van. Mindkettőnek megvannak a sajátos karakterei, jellemvonásai, hogy mitől tartozik abba a halmazba amibe. Itt csak erről van szó. Ne értsd tehát félre. Ha valaki eleve olyan géneket örököl,hogy sokkal oldódósabb társaságban ,beszédesebb, alapvetően egy nem depresszív, jó beálítodottságú életvidám ember, meg a környezete sem rombolta szét ezt az életpályája során, és mindenhol főleg elismerést, baráti kezeket talált akkor nagyon jó eséllyel a nyerő halmazba fog kerülni. Ha ezek nem így történnek, hanem az ellentettje, akkor a lúzerbe. zárkózott lesz, agresszív lesz, életunt lesz, borongós a jövőképe, ez tönkrevágja az egész jellemét, nem fog semmilyen motivációt érezni az iránt, hogy akárki felé is közeledjen, és totál nihil az egész elméje. Ez tipikusan a lúzer halmaz. PErsze nem kell hogy mind érvényes legyen rád, vagy másra, de ha már egy olyan zárkózott valaki volnál, aki önmagától képtelen tündökölni, szórakoztató közösség központja showman lenni, aki nem szokta az élete során a retorikát, jó fellépést, és kiváló beszédkészséget, nem vált jó emberismerővé, sőt eleve fingja nincs,hogy mi kell egy nőnek, akiknek sajnos eléggé másra jár az agyuk mint a faszosoknak, akkor bizony szintén a lúzer halmaz az irányadó.

Az meg köztudott,hogy senki nem preferálja a lúzer halmazt.

Sajnos a homo sapiens az ilyen gondolkodó, túl intelligens fajzattá nőtte ki magát az evolúció során. Szeret mindent túlkomplikálni, nem elég többünknek a külső nemi vonzzalom ,hanem kell annál főleg a nőknek sokkal több is. Ha ezt a színvonalat az ilyen és amolyan belső hiányosságok miatt nem vagy képes felvonultatni, akkor jóformán szarnak a nyakadba, és sehol ne mleszel befogadva semmilyen "bizalom körébe" erről szól a civilizáció, a társas együttélés, és legfőképpen az igen intim zóna párkapcsolat közege!

2012. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Ez a válaszod elterelt egy bizonyos irányba és amúgy meg van egy tervem ami elviekben és gyakorlatban is működőképes csak meg kell csinálnom (de ezzel most nem azt akarom leszögezni hogy ha ez most nem sikerül akkor kész vége én életunt leszek.


De ahogy láttam te felhoztad itt a retorikát a jó beszéd kézséget stb... tekintve azt hogy mennyi hülye ember létezik a földön és mondjuk tényleg múlna ezeken a képességeken a párszerzés akkor az emberi faj kipusztulna szerintem..

2012. dec. 16. 15:39
 23/27 anonim ***** válasza:
Pedig a retorika a kulcsszó. Nézzd meg a politikusokat. Szarok, faszok, semmihez nem értenek a pénz zsebre stratégián kívül. Mégis tömegek zabálják őket, mert jól manipulálnak. Mitől? Mert zömük retorikai zseni, azért! Ez annyit jelent, van fellépésük, határozott és kiválóan agymosó szövegük. A nők megszerzéséhez sem hátrány,ha van efféle kvalitásod. De ez alapvetően jellemfüggő is hogy képes vagy-e elsajátítani tökéletes módon ,vagy csak a felszínt karcolgatva a van fogalmam róla kategoria vagy, illetve ez hosszú évek jól szocializálódásának és folymatos társsaági kommunikációnak a teméke ha ilyenné tudnál válni. Akik jól mossák a nők agyát, azok sikereket érnek el ez tény. De azt se felejtsd el,hogy az első randikon mindenki elnyom egy demot magából, aztán évekkel később meg jön a pofárazuhanás, hogy hé, te nem is olyan vagy, mint amilyennek árultad magad anno.
2012. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

aha, értem... oké


hát az én tervem csak az én erősségeimre épül és még a végén eszméletlen pozitív irányba terelhetem a dolgaimat


szóval köszi a válaszokat jó volt hülyeségekről beszélni jót szórakoztam


lehet hogy elmebetegen hangzik hogy ilyen tervekről beszélek úgy hogy senki se tudja miről de itt lehet ilyet anonym csinálni szóval kösz a válaszokat

2012. dec. 16. 15:59
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik úgy, mintha akár lövésed is volna róla,hogy mi az istenfaszát kéne csinálni azért,hogy olyan állati boldog légy. Valami terved van, bejön be, nem akkor bebukod. Ez azért nem egy ulti advi. Igazán nincs semmiféle ilyen, nem hiszek benne hogy létezik. Vannak trükkök, tervek, csinálod, aztán SZERENCSéd van, bejön, nem nem. Ennyi. Nagyon emberfüggő, hogy kit, mit hord eléd a szél,kivel találkozol össze, ki hogy áll hozzá ahhoz ami vagy, amit adni tudsz neki, elég lesz-e vagy sem. Lehetsz te full tökéletes, akkor sem biztos,hogy kellesz annak a nőnek, aki neked kell, ezt azért jó ha bevésed! MErt az élet ilyen.
2012. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
ja de itt már nem csak a nőkről van szó hanem az életuntságról meg a kiégésről meg ilyen f*szságokról
2012. dec. 16. 16:49
 27/27 A kérdező kommentje:
de mindegy mostmár hadjuk nem kell több tanács
2012. dec. 16. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!