Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert hiv a szinhazba a csaj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiv a szinhazba a csaj? Akar latni/talalkozni velem?

Figyelt kérdés

Van egy lany 22eves es szinhazba dolgozik. Egy ideje sokat beszelunk facebookon (ott ismertem meg), es hivogat hogy menjek el szinhazba, hogy lasson. Nem tudom hogy elmenjek-e vagy nem.


23f


2012. dec. 15. 22:38
 1/5 A.Romanov ***** válasza:
Döntenünk kéne helyetted?
2012. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi ezen olyan nehéz?


Ha tetszik elmész, ha nem, akkor udvariasan elutasítod.

2012. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tetszik? Menj.


Nem tetszik? Ne menj.

2012. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mész.
2012. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem, ha tényleg tetszik neked és megakarod őt ismerni, nem tetted volna ki ezt a kérdést. ugye?

Szerintem azért hív el, hogy megismerd a személyiségét.Azt akarja, hogy lásd hogy milyen is ő!Egy kapcsolatban (és azon kívül is) sokat mond el egy emberről a munkahelye.

Vagy:Lehet az is, hogy rajong a színházért, és ugyebár valószínű te is azzal foglalkozol, ami érdekel.

Azt szeretném ezzel kifejezni, hogy pl.: Ha fotós vagy--> a saját fotóidat mutatod meg neki, Ha szakács vagy--> éjjel-nappal neked főz, vagy esetleg meghív egy étteremben, ahol ő dolgozik.

Lehet, hogy most kicsit összekavartalak, és most még inkább nem érted hogy miért hív el, de arra kérlek, hogy nézz a dolgok mögé is.Ha egyszer elmész a színházba nem veszítesz semmit,ugye? (:

2012. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!