Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakolták, csak most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolták, csak most tudtam meg! Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

18éves barátnőm elmondta,hogy több mint 4 éve megerőszakolta az akkori nevelőapja.senki nem tudott erről,mert az anyja,apja szó szerint nem szerette őt,nem törődtek vele,és nem hittek volna neki.azóta minden nap,minden éljel rémálmai,síró görcsei vannak.kapcsolatunkba 1év után tudta csak ezt elmondani nekem is,mert annyira fáj neki.az a szemétláda meghalt,aki tette(talán jobb is,mert akkor nem itt irogatnék...)de nem tudom mit tehetnék,bnőm szinte idegbeteg,pánikbeteg,egyik pillanatról a másikra bekattan,és agresszív lesz,mintha a világ ráomlana,mintha én is utálnám és bántanám,pedig én vagyok az egyetlen az életében aki végre szereti és megbecsüli,törődik vele.kapcsolatunk jó volt mindig,de mióta ezt közölte velem,azóta napi viták,durva sírásai vannak a semmitől szinte,próbálom ellenségeskedését hárítani öleléssel még több törődéssel...de már ez kevés,nem akarja senkinek elmondani,minden nap sír de nem tudja mitől(annyira fájhat neki)nem akar sehova elmenni ezzel a dologgal pszihológushoz se.tönkre megy a kapcsolatunk,mert hiába szeretem, vele vagyok,együtt élünk,de én is bele őrülök ebbe,hogy ennyire kezd megzakkanni,mintha bántanánk,pedig imádjuk a családommal együtt,mindenünk megvan amire szükségünk van.. mit tegyek? nagyon eldurvul,mert testi fájdalmakra is kihat a lelki gondja,és kezdek megőrülni én is. KÉRLEK TITEKET SEGÍTSETEK NORMÁLIS VÁLASZOKKAL!

köszönöm.



2012. dec. 9. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem forduljatok egy pszichológushoz, mert a gyakorikérdések ezen már nem tud segíteni. Valahogy próbáld rávenni egy jobb pillanatában. Jobbat nem tudok.
2012. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkeppen pszichologus!!!

Csak az segithet neki feldolgozni.

Biztasd, hogy elmesz vele, mellette leszel, es, hogy bennuk meg lehet bizni, azert vannak.

2012. dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A többiek jól mondják. Nem tudja feldolgozni egyedül, és annyira nem bízik egy férfiban sem, hogy észre sem veszi a felé nyújott segítő kezeket.

Szerencséje, hogy van türelmed hozzá, mert én nem bírnám, pedig lány vagyok.


A jelekből nem is akar túllépni rajta, mert akkor engedné, hogy segíts neki.


Énnekem is voltak ilyen tapasztalataim, énhozzám is hozzámnyúltak nem is egyszer, a saját családtagom, állandóan az alkalmat kereste, és úgy viselkedett velem és beszélt velem, mint egy ku.rvával, gúnyolt is, és énnekem is csak a nővérem hitte el és titok, mert a családom meggyűlölne érte. A saját apám nem hisz nekem és nem védett meg és nem hitte el!


A párom érzi,hogy másmilyen vagyok, hogy érzékenyebb vagyok, de sosem rajtam töltöttem ki a mérgemet, mert éppen ő az, aki szeret. Ő az, aki segít nekem ebben.


De látod, én már merek róla beszélni, és már nem érzem magam annyira undorítónak, mint régen és annyira mocskosnak sem.


Ezt ő egyedül sem, és veled sem fogja tudni elengedni. Szerintem keressetek fel egy orvost, mert ellenkező esetben nem változik semmi. Ő így marad, te pedig idegroncs leszel.


Jó lenne, ha beszélgetne olyan sorstársakkal, akik túlestek ezen. Akkor jobb lenne neki is.

2012. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem veszi észre, de lehet, hogy te vagy az egyetlen, aki segíthet. Lehet azért kapott téged, hogy meggyógyítsd.


Ne hibáztasd magad, mert ő az, aki nem fogad el segítséget senkitől.


Én is gyűlöltem a férfiakat rendesen, de aztán kaptam a Jóistentől egy csodálatos ajándékot, egy férfit, aki szeret. A többit meg magasról...


De hát szegénynek nehezebb.

2012. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat!örülök,hogy van aki tényleg segítőkész. A gond,sajnos hogy egyáltalán nem hajlandó senki másnak elmondani,sokszor azt mondja még kár hogy nekem is elmondta(mondom neki hogy baromság ilyet mondani,mert kinek másnak mondta volna el)de egyszerűen bennt folytja,nem meri kiengedni magából,orvoshoz sem akar menni,mindig csak ígérgeti...a legszörnyűbb hogy még szűz volt mikor az a r*hadék tetű tette ezt vele...így rengeteg időbe is tellt,mire sok pasi után(akikben a boldogságot kereste sikertelenül)végre megmutattam neki,hogy igenis tudja élvezni a szexet is.Nem érti meg,hogy ketten ezt nem tudjuk megoldani :S
2012. dec. 15. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!