Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb nő vajon miért csinálh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő vajon miért csinálhatja ezt? A többi lent

Figyelt kérdés
Van egy nálam 11 évvel idősebb nő a beosztottja voltam (jelenleg kényszer szabin vagyok.) Még munka közben feltünt hogy feltűnően kedves velem mindig köszönt ahány szór csak találkoztunk egy nap többször is (és a nevem mindig mondta a köszönésbe)mindig mosolygott amikor meglátott amikor kettesben voltunk közel egymáshoz olyan nehezen vette a levegőt amikor távolabb voltunk pár méterre néha játékosan kacsingatott (de csak ha ketten voltunk)néha meg(egyenesen került... :( )Most is segített lakást találni és munkát ameddig kényszerszabin vagyok azt mondta segít a berendezésbe is és a költözködésbe is mert nincs kocsim. Nem tudom hogy mit akarhat hogy csak szimplán kedves e baráti gesztus vagy ez már annál több (nekem nagyon de nagyon tetszik mind külsőleg mint természetre.(Lehet ezért látok többet a dologba mint ami) Tudni kell hogy van férje (aki nem törödik vele és egy gyönyörű kislánya akit kedvelek és ő is engem.)
2012. dec. 16. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el vacsarozáni, ha elfogadja akkor minden világos :)
2012. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyéb vélemény ? :D (ez a vacsora dolog nem tudom mennyire kivitelezhető férj és kisgyerek mellett (max ebéd jöhetne szóba költözködés után közben de az meg alap )
2012. dec. 16. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyen helyesírással és fogalmazással hol alkalmaznak? kizárt hogy több legyél 16-nál
2012. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Diszlexia diszgáfia bocsi a helyesírásér :( (engem is zavar sőt talán engem a legjobban) de a kérdésre válaszolj légyszíves. Amúgy 24F
2012. dec. 16. 11:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Normál esetben én ezeket jelnek venném de így hogy főnök beosztotti viszony áll/t fent kettőnk között és van családja is nem tudom... (tényleg fontos lenne számomra ha megfelelő választ kapjak)
2012. dec. 16. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!