Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1-17-18 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-17-18 éves fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Milyen külső tulajdonságok(magasság, szem , haj, alak)?

Milyen belső tulajdonságok(írhattok egy listát is h melyik van az első helyen és így tovább):)

Mennyire fontos továbbá, az öltözködése, vagy az h mennyire népszerű?Ha van bármi ami nektek még külön fontos akkor azt is említsétek meg:)

Mi az ami miatt képtelenek lennétek vkivel járni( külső-belső)

Szóval eléggé részletes jellemzést kérek:)

Írjatok kort is!:)


2012. dec. 16. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem pont te jössz be!

17/f

2012. dec. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
haha köszi :D nem is ismersz, vagyis asszem én nem raktam ki fotót, de azért aranyos vagy:))
2012. dec. 16. 11:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mit akarsz kérdezni egy 1 éves fiútól? :D

komolyra fordítva, magas, hosszú haj, alak az mindegy,

belső: őszinte, elfofadó, hűséges.

2012. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. mindegy

2. őszinte, érzelmes, kitartó, türelmes és családcentrikus

3. mindegy

4. ápolatlanság


26/F

2012. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Legyen velem egy magas vagy alacsonyabb ( én 180 cm vagyok ) haj mindenképp hosszú legyen és a színben amit szeretek az a szőke, szőkésbarna, barnás szőke, barna. Belső tulajdonság az, hogy legyen megbízható,türelmes,megértő,jószívű és stb

Öltözködés legyen elegáns, nem pedig divatos.

népszerűség nem érdekel. Ha cigizik, sok alkoholt fogyaszt nem járnék vele, ha csúnyán beszél úgyszintén, flegma válaszok,beszéd úgyszintén nem tud érdekelni, egyszerűen hidegen hagyna.


20/F

2012. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A tökéletes ideálom: középmagas, zöld/kék szem, világosbarna haj, átlag alkat (mondjuk eddig egy barátnőm se volt ilyen) :D

Belső: legyen normális életfelfogása, és el lehessen vele beszélgetni akármiről.

Öltözködés: ha nem túl szélsőséges, nem érdekel.

Népszerűség: hidegen hagy.

Ami miatt nem járnék vkivel... mondjuk ha nem lenne önálló személyisége, vagy véleménye a dolgokról, szimplán buta lenne, vagy nem lenne őszinte.

Nagyjából ennyi.

Ja, és 17/F

2012. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bögyös 25ös
2012. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ja hopp az nem 1 akart lenni hanem 16:DDD
2012. dec. 16. 11:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem egy magas legyen vagy kisebb, hosszú haj. Mell mindegy, popó azért legyen, de ha a lába és a vádlija nem elég jó akkor semmiképp sem.


Nem jó a nagyon népszerű lány, mer sok sz*rba belevisz...


18F

2012. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Írd le privátban, hogy milyen vagy és megmondom, hogy bejössz-e?:)


16/F

2012. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!