Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak jobban tolerálják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak jobban tolerálják a súlyfelesleget?

Figyelt kérdés

Itt,ezen a fórumon legalábbis ezt vettem észre.Például ha egy 170 centis,nem túl izmos lányon van 10 kiló felesleg,azzal semmi baj,az nőies stb.De ha egy 180 centis,izmosabb fiún van 10 kg felesleg,az már rögtön mackós,fogyni kéne..

Nekem sem baj ha egy lány nem tökéletes alakú,de ismerek olyanokat,akik azért utasítottak vissza fiút,mert volt egy kis pocakja..és nem is a legszebb lányok csinálták ezt.Szerintetek is így van?


2012. dec. 16. 13:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mármint ha valaki ilyen kérdést,képet tett fel,az alapján vontam ezt le.
2012. dec. 16. 13:35
 2/15 ASOT ***** válasza:

Attól függ hogyan oszlik el az a 10 kg felesleg. És kérdés személy szerint kinek mi az alap külső ideál. azaz...az a 10kg lehet nagyon sok is, de lehet kevés is.


50kg-os lány + 10kg az szerintem már látszik de alkati dolog.

2012. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, egyéni szemléletmód kérdése! Általában a 30 feletti pasik már jobban értékelik a nőies formákat, de ez sem általános, van, akit csak a vékonyak vonzanak, és van, akinél nem számít 10 kiló felesleg.

Ugyanez igaz a nőkre is: ismerek olyat, aki kizárólag a mackós pasikra bukik. Engem sem zavart soha, ha egy férfin van egy kis többlet, és ez a korral még inkább tolerálható.

2012. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi számít súlyfeleslegnek. Van, aki szerint az ideális súly egy 170 cm lánynak 53 kg, van, aki szerint 63 és már mindjárt nem mindegy, mihez adjuk a 10 kg-t. Én egyébként inkább azt vettem észre, hogy a lányok tolerálják jobban a felesleget, pl. sokszor hallom pasiktól, hogy nem annyira számít a külső, csak kövér ne legyen a lány, a lányoktól meg inkább azt, hogy nagyon sovány ne legyen a pasi.

Ezt csak általánosságban írtam, vannak kivételek.

2012. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Van benne valami, ha a csajon van pár kiló az szinte sose baj, de ha a fiún akkor pfúj dagi.
2012. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Rajtam olyan +6 van. Ezt qva hamar leadhatnám, nagyon gyorsan fogyok, de a párom külön kérésére nem teszem. Az egészségemben nem tesz kárt, nem is duciznak le, én jól érzem magam(persze szeretnék én is az a tipikus jó alakú lány lenni), de ő imádja ha van egy kis husi.


Apám meg..már beteges amit csinál. Anyám hál istennek nem féltékeny, de apám állandóan az ilyen duci szépségversenyeket nézi, amikben a nőkön..nők..bálnákon +100 kiló körüli felesleg van. Imádja őket, nem tudom miért. A nőket sose nézte, de azt, aki már a buszon is 2 ülést foglalt el, megszólta hogy aztaqva, ezigen, már ez nő!

A túlsúllyal rendelkező emberekkel nincs bajom, mert nem vagyok senki hogy ítélkezzek, pláne aki beteg, és azért, de aki csak sír, de egy napi fél óra kocogást nem tud betenni a napirendjébe, meg sírni is csokival a szájába sír, és már a vérnyomása egekbe, az megérdemli a sorsát.

Én is imádok enni, és én az a lány vagyok, akinek a kaja a húsnál kezdődik, és fejeződik be, de ha tudom hogy egy picit többet ettem a kelleténél több napon át, akkor megpróbálok pár napi csak könnyű, zöldséges ételeket enni, amiket azért szeretek is. Szerintem ez bárkinek menne.

2012. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem pont ellenkező tapasztalataim vannak, bár nyilvánvalóan nem eg korosztály vagyuk. :-) Én azt látom túlnyomó többségben, hogy a pár nő tagja csinos, igényes, nincs rajta felesleg, a férfi viszont igénytelen, elhízott. Nálunk is ugyan ez a helyzet, 3 gyerek után nincs rajtam felesleg, normálisan nézek ki, a férjem ezzel szemben 35 kilót hízott, amióta együtt vagyunk. Félreértés ne essék, maga a súlyfelesleg nem zavar, csak épp 35 kiló plusz igen egészségtelen.
2012. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Butaság, egyéni megítélés kérdése.

Én nő vagyok és van laza 6 kiló plusszom. A pasiknak tetszik, de én undorodom tőle, tornázok és cardiozom minden nap.

Viszont.

Ha egy megtermettebb puhosabb pasit látok, nekem az nagyon tetszik. szóval amit nem viselek el magamon, az egy pasin határozottan bejön. A pocakért egyenesen rajongok.


25N

2012. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

6-os papáján jót nevettem :)


szerintem a pasik nem olyan kritikuska velünk nőkkel, mint mi magunkkal, vagy egymással

a súlyfelesleg tényleg relatív.

én a 164/61-emmel a legtöbb lány szerint már a hájas disznó kategóriában vagyok (lásd a sok ostoba kérdést, ami arról szól, hogy 164/50 kiló vagyok, szerintetek mennyit kéne fogynom, olyan hájas vagyok),

de mégis sikerem van a pasiknál. hát ennyi.

a fiúknál meg tényleg szintén hiszti ez az egész, sok macis fiúnak van barátnője, a világ nem a magazinok és a sztárok méreteivel rendelkezik, és nagy butaságról tesz tanúságot az, akinek a centire mért bicepsz, akockahas meg a pálcikalábú, műmellű csaj a fokmérő

2012. dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 schocko ***** válasza:
87%
A legfőbb gond sohasem a súlyfelesleggel van, hanem az értelemhiánnyal. Érdekes, hogy mennyien foglalkoznak a testükkel, miközben az agyukat parlagon hagyják...
2012. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!