Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem lehet baj, hogy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet baj, hogy férfi létemre nem nyalom minden nőnemű hátsóját?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy egy férfi csajozik, és ez természetes, de bárhol azt látom, hogy a legtöbben majdhogynem szó szerint nyaliznak a lányoknak. Annyira teszik ám a jót nekik, hogy számomra ez jön le. Mondjuk én sem vagyok egyszerű eset azáltal, hogy 24 múltam, és soha nem voltam nővel, de cseppet kiábrándítónak találom a férfitársaim viselkedését. Nekem is ilyennek kéne lennem, hogy az életemben legalább egyszer legyen nőm?
2012. dec. 16. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:

nem,szerintem te vagy a normális,

én sem nyalom a hátsójukat csak annak a kevésnek,aki tényleg nagyon érdekel

2012. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Patrik24 ***** válasza:
Hülye vagy?:DDD Dehogyis! Azok a papucsok akiket csalnak mással, akikről te beszélsz:)
2012. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy miért kell "istenként" tisztelni/bánni a nőkkel. Ők is emberek, ennyi. Persze, ha úgy van előre engedem stb. De most nem fogok nekiállni csorgatni a nyálam, "becsicskulni".

Persze az más, ha ne adj isten udvarolsz. Akkor persze csoki, elvinni ide-oda. Persze csak akkor, ha neked is jó. No meg, ha már elhívtam valahová, akkor nyilván fizetek valamit, de ha egy spanomat hívom el sörözni, akkor is fizetek, mivel én hívtam el.

Szóval túl van ez misztifikálva. És az nem jó.


Legyetek jók és szobatiszták.

2012. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Normálisnak nem mondanám magamat, mert eleve nem csajozok, de szerintem az is szánalomra méltó, amit az ismerőseim művelnek. Nem pincsi kutya módjára viselkednek, de tisztán látom rajtuk, hogy mindenhatónak nézik a lányokat.
2012. dec. 16. 23:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálad mit jelent ez az úgymond nyalizás?
2012. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Alig, hogy megismerik a lányokat, huszonéves létükre már elkezdik csikizni meg taperolni is őket, mint az oviban vagy általánosban. Igaz, ők egyértelműen sikeresebbek is a lányoknál, mint én, mert legalább nem szüzek, és rendelkeznek némi tapasztalattal.
2012. dec. 16. 23:55
 7/9 Patrik24 ***** válasza:
Azért a csikizés meg taperolás nem azt jelenti, hogy mindenhatónak nézik őket és nyaliznak:D
2012. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Én vagyok selejt, mert nem udvarolok így nekik?
2012. dec. 17. 00:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Akik így nőznek, azok elbasszák. Ezek már abban a stádiumban nőznek, amikor már szinte betegesen rajonganak a nőért, már a mániájukká vált, már a minden tizedmásodpercben csak rád gondolok stádiumban vannak, és utána mennek csak oda pitizni nekik. Ekkor persze hogy az a hozzáállásuk,hogy istenként tisztelik őket, mert ez is egyfajta rajongás, mint a szintén ugyanúgy ember szinészek, zenészek felé is ez történi a proli nép által.

Egyszerüen ha mániáddá válik, akkor csak istenként, istennőként tudsz rá figyelni, és bánni vele. Alárendelt szar fos leszel.

Akkor jó nőzni, amikor még csak épp hogy megláttad, és annyi van benned, hmm. milyen jókis pina ez, el tudnám viselni. Aztán nem érdemes bámészkodással tölteni körülötte még több hónapot, mert akkor már mélyülnek az érzések szinte kontaktus nélkül, és mániává válik. Onnattól pedig több a gátlás is, és nagyobb a puncsfagyi is!

2012. dec. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!