Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-on évesen sikeresebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on évesen sikeresebb a "randizós ismerkedésnél" a félig haveri ismerkedés?

Figyelt kérdés

végülis ha ketten járkálok el egy csajjal az ígyis-úgyis ismerkedés viszont nem izzadunk azon hogy jujj kapcsolat, meg szex. nem?


próbálgattam a direkt kapcsolatra hajtó ismerkedést is, de beizzadt mindig a téma és otthagytak a csajok vagy túlságosan izgultak és nem adtak sokat magukból.


2012. dec. 17. 00:59
 1/4 A kérdező kommentje:
a másik hogy én sem voltam olyan felszabadult.
2012. dec. 17. 01:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sikeresebb, nálam biztosan...könnyebb ismerkedni,hamarabb megnyílok mert nem idegeskedek azon h úristen vajon tetszem neki,mit gondol stb (mégha tudom vagy sejtem is h valójában nem csak haverkodás a célja)
2012. dec. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ennyi
2012. dec. 17. 01:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam idegeskedni, ha bejövök, akkor be, ha nem akkor nem, ez van.

De igen, az általad felvázolt helyzet mindenképp könnyebb, legalábbis eddigi tapasztalataim alapján.

Viszont van hátulütője is. Egy "havercsajjal" összejártunk néha szexelni, megbeszéltük, hogy nem lesz semmi, csak testi kapcsolat. Egy idő után viszont többet akartam, mikor elmondtam, haza is vágtam az egészet, inkább hagytuk a további talikat, elvégre én nem tartottam be az előre megbeszélteket.

2012. dec. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!