Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem a legjobb barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk legjobb barátnők, de nyár óta mintha minden megváltozott volna. Már nem olyan a kapcsolatunk, mint régen. Alig találkozunk csak hetente 2 szer akkor is edzéseken. Van egy barátnője, akivel minden nap együtt van. Nagyon bánt a dolog..jobb lesz ha elfelejtem? (tudom hogy nem a szerelem-be kellet volna írnom, de itt hátha jön válasz)
2012. dec. 16. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ezt talán vele kellene megbeszélni.


Különben van olyan gimis barátom, akivel az egyetemi évek alatt összesen 2-3szor találkoztam, most, hogy egy városba költöztünk újra, most meg olyan, mintha ott folytattuk volna, ahol az érettségikor abbahagytuk. Szóval van, hogy néha eltávolodik tőlünk egy barát, de ha igazi, akkor visszajön.


24/N

2012. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja legjobb barátnők meg minegymás puszi-puszi stb. Aztán ez lesz belőle... Vannak a fiúknál a haverok és azok így köszönnek: Csá köcsög és halálukig egymás mellett vannak...
2012. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked legalább volt!! Nekem sima barátaim sincsenek nemhogy legjobb barátnőm, mindenkiben csalódtam. Nagyon hiányzik de már kezdem elfogadni hogy ilyen a világ nekem egyedül kell lennem benne :(
2012. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Basszus, teljesen ugyanígy voltam. Próbálok röviden fogalmazni. Dórival (Ő is Dóri meg én is) ötödik óta legjobb barátnők voltunk. Csakhogy én úgy 2. óta jóban voltam Esztivel is, de vele amolyan egyszer jóban-egyszer rosszban viszonyom volt. Igazából csak a humora miatt voltam vele. Nagyon szerettem mindkettejüket. Ők már kevésbé egymást, de miattam muszáj volt együtt is lenniük. Hetedikben télen volt egy kirándulás Ausztriába, a Gratz-i adventi vásárba. Mondanom sem kell, hogy mindhárman mentünk. Elég csúnyán összevesztem Esztivel pedig szerintem nekem volt igazam, de nem ez a lényeg. Nagyon kiborultam, lelkileg mindig is instabil voltam. De a legnagyobb pofon akkor ért amikor Dóri Esztihez ment, pedig tudtam, hogy velem ért egyet. Attól a decemberi naptól fogva én lettem a felesleges harmadik kerék. Bár kibékültem Esztivel a kirándulás végén, már semmi nem volt az igazi. Idén nyáron mondtam meg nekik végleg, hogy hagyjuk ezt az egészt. Azóta ,,esküdt ellenségek" vagyunk. De más is megváltozott. Sikeresen elérték, hogy senki ne barátkozzon velem. (Dóri anyja a sulinkban tanár, így elég nagy befolyása van) Ennek hatására mai napig vagdosom magam és különböző módokon teszek kárt magamban. Kérlek, beszélj velük időben! Vagy legalább szerezz gyorsan pár új barátot! Helyettem is :)
2012. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ugyan ez van velem.

4 Éve voltunk legjobb barátnök egy lánnyal 1 hetet voltam beteg és mire vissza mentem mintha soha nem lettünk volna barátok.

2014. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!