Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha a külsőségeket a háttérbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha a külsőségeket a háttérbe kell szorítanunk, ezzel egyetértetek?

Figyelt kérdés

Egy átlagos srác vagyok, talán egyesek szemébe picit átlag alatti is, a nők többségének nem akad meg rajtam a szeme. Amikor nem ismersz még valakit, először csak a külső fog meg. Így értelemszerűen én is mindig a szép lányokat néztem meg. De úgy érzem ez esélytelen, itt vagyok 23 évesen, és még soha nem volt kapcsolatom. Nyilvánvalóan túl magasra tettem a mércét magamhoz képest. Túlságosan fontossá vált a külső számomra, ugyan úgy mint a legtöbb ember számára.


Nem akarok egyedül megöregedni és meghalni, és a szépség egyébként is mulandó, még fiatal vagyok, de hova várjak? Nem olyan akarok lenni, mint akivel anyám jár, elmúlt negyven és nincs gyereke, sose volt felesége, és nem is lesz. Egy családról ahol gyerek is van és boldogan élnek mondjuk négyesben, már csak álmodhat. Kösz, ebből nem kérek...



Így hát úgy döntöttem megismerkedek egy lánnyal, és remélhetőleg lesz belőle valami :) A teste szerintem gyönyörű lehet, mivel vékony, arca átlagos/kicsit átlag alatti, megközelítés kérdése. De a belső értékei szintén csodásak, szerintem idővel szerelmes tudnék lenni, már most is megmozgatott bennem valamit.


2012. dec. 17. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
23 éves korra azért ideje volt már ennek a felismerésnek. Bombanőkkel akkor kezdj, ha bomba pasi vagy... szerintem ezt nem kell magyarázni.
2012. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kapcsolathoz meg sok sikert!:)
2012. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szexulis vomzalom nélkul nins mükődő kapcsi hüjeség hogya belső a legfontosab azal nem lehet senkit megfogni. DE MIA AKAR AKÉRDÉS LENI? ha nemtetszel neki elhajt a picssába ugytünik neked tecik. mi a probléma?

F/23

2012. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amiket félre lehet rakni, de azért, ha lehet nézzen már ki úgy a csajom, h felálljon rá.
2012. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó ez azért nyilvánvaló, szexuálisan egyértelműen vonzana.

Olyan nővel nem kezdenék, akivel kapcsolatba semmit nem érzek.


A kérdés csak arra irányult, hogy lentebb tenni a mércét mennyire normális dolog. De közbe rájöttem, ez így nagyon is helyénvaló. Sőt kifejezetten rossz csak a külsőségek alapján ítélni, persze valahogy nézzen ki, ez egyértelmű.

De közel se minden a külső


Megmutattam egy barátomnak egy képét róla, azt mondta nem rossz, látszott rajta nem tetszik neki a csaj. De nem tudom mit húzza a száját, az ő barátnői se voltak szebbek... sőt...

2012. dec. 17. 12:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért ne járhatnál ronda nővel?? Lényeg,hogy Téged felizgasson valamilyen módon.

"nem akad meg a szemük a nőknek"- Ha valami ronda nővel látnak,akkor majd figyeld meg,hogy sok körülötted lévő csaj akar majd rád tapadni.

2012. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De nem ronda! Csak kevésbé csinos, közbe már rájöttem, hogy kár volt feltenni ezt a kérdést, csak már nagyon unatkozhattam :D


Azért köszönöm a válaszokat

2012. dec. 17. 12:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha csak szex, akkor a fullos nőket kell űzni, de komolyra már jobb a kevésbé jobb külsővel rendelkező.
2012. dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


csak neked

2012. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!