Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt? Van egy barátom, akivel tegnap együtt voltunk bevásárolni, közben viccelődtünk is egy kicsit, aztán elmentünk pizzázni, és ő csak úgy egyszerűen, mintha egy pár lennénk, hátulról gyengéden átölelt és elkezdett puszilgatni.

Figyelt kérdés

Hirtelen, amikor észbekaptam, megkérdeztem tőle, hogy mit csinál, mi ütött belé? Mire ijedten válaszolta, hogy semmi, nem tudom.


20/L és 21/F


2012. dec. 17. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene már nőni ebbe a korba!Ha nem tudod mire vélni akkor valahol beragadtál de nagyon!
2012. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Talán azt hitte, hogy randiztatok vagy tetszel neki és elfeledkezett magáról vagy mindkettő vagy egyik sem. Fogalmam sincs miért csinálta de nem is baj. Meg kéne beszélned vele, hogy mi is volt ez az egész.
2012. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
El kell döntened, hogy akarod-e, hogy ez a srác közelebb kerüljön hozzád, mert ő nyilvánvalóan ezt szeretné. Ha nem, akkor ezt illik neki megmondani egyenesen és tisztességesen.
2012. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jólesett vagy sem?Ha jólesett,akkor ne problémázz és hívd fel, hogy találkoztok-e újra!!!!
2012. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló mindent leírt, köszönjük nem kell több válasz. :D
2012. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!