Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy értelmes, tanult, fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy értelmes, tanult, fiatal lány miért van együtt egy drogos, aberrált pasassal?

Figyelt kérdés
Egy csoporttársamról van szó, akivel már régóta baráti viszonyt ápolok. A lány okos, kedves, szép, de van egy pasija, aki teljesen zakkant és állandóan be van állva. Párszor magával hozta bulikra és a srác úgy viselkedett, mint aki nem normális és még dicsekszik is vele, hogy különböző szerekkel él. A lány meg mesélt pár olyan dolgot, amik a többieknél kiverték a biztosítékot. Ráadásul meg is ütötte már párszor, volt, mikor egy hétig nem jött be az egyetemre, mert valamit csinált vele. Mi vehet rá egy ilyen lányt, hogy együtt legyen egy kattant alakkal? Láthatóan jó családból származik, de a pasi mellett egyre jobban csúszik lefelé és ijesztő dolgokat művel vele.
2012. dec. 9. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos defektes a lány is.

Na, ez az, mikor csak jónak LÁTSZÓ családból való valaki.

Aztán a valóság kicsit más.

2012. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik az életéből az izgalom? (mondjuk én ezt nem annak nevezném..)
2012. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek van igaza.
2012. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes, tanult és a barátnőd is, miért nem ővele beszélgetsz erről?
2012. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megérdemli ha ez jön be neki! Aztán még sokan csodálkoznak a nyivákolókon....
2012. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Összeszedett egy jóképű alfahímet.....
2012. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
mert talán mégsem annyira értelmes.
2012. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

én is szerelmes voltam egy drogosba, holott én elmegyek a jókislány kategóriába. hogy miért?

ez vonzott, egy izgalmas ember, aki nem csinál semmiből problémát, mellette egyszerűnek tűnt minden stb. na és persze irtó jóképű volt.

(nem vagyok/voltam defektes)

2012. dec. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A csajnak nem halak a horoszkópja?

A halakról írnak ilyen dolgokat.

2013. aug. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mert ő a rossz fiúkra bukik.
2013. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!