Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Albérlőtársaim kiakadtak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérlőtársaim kiakadtak, hogy együtt mentünk a barátommal fürdeni, igazuk van?

Figyelt kérdés

Albérletben lakom 2 másik lánnyal, akiket ismerek már 2 éve, csoporttársaim egyetemen, és elég jól kijövünk egymással, mondhatni barátnők vagyunk. Múltkor nálunk aludt a barátom (külön szobám van a lakáson belül) és együtt mentünk be fürdeni. Másnap mikor barátom elment, egyik lány odajött és mondta, hogy máskor "ne teregessem ki előttük a magánéletemet", hogy őket nem érdekli hogy mi a fürdőben dugunk, ők nem akarnak erről tudni. Az volt a baja hogy látták ahogy együtt mentünk be a fürdőbe, és szerinte ezzel az orruk alá dörgöltük a magánéletünket, és hogy ez nem rájuk tartozik, nem kívncsiak rá, csináljuk "diszkrétebben" máskor.

Megjegyzem annyi volt, hogy bementünk a fürdőbe, ott beültünk a kádba, nem volt semmiféle dugás, beszélgettünk kicsit, aztán kijöttünk (teljesen felöltözve szóval még ezzel se lehet bajuk) és bementünk a szobámba.


Most tényleg ilyen "erkölcstelen" dolog a pároddal fürdeni menni, ha más is van a lakásban? Mert ők ezt állítják...


2012. dec. 10. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
elsősorban irigyeltek, továbbá amikor fürödni mennek, arra gondolnak, hogy a te puncizsírod és a barátod ge.cije csordogált ott tegnap...
2012. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

szerintem kicsit túlreagálták a dolgot, nem volt igazuk. szerintem ez nem probléma, nem mutogattátok magatokat, nem nyögdécseltetek hangosan, nem mászkáltatok meztelenül, tehát nincs okuk hisztériázni..

teljesen normális dolog a pároddal fürdeni, még ha mások is laknak ott.

2012. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem gondolom, szerintem besárgultak az irígységtől.
2012. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

Ennyi erővel az is a magánélet kiteregetése, hogy a szobába bementek, hiszen sejthetik, hogy miért mentek...

Szóval baromság, ne foglalkozz velük! :)

2012. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Az a helyzet, hogy sok embert feszélyez, mert úgy érezheti, hogy "tartja a gyertyát". Szerintem érthető, függetlenül attól, h csináltatok-e valamit odabenn vagy sem.


Sajnos nehéz már 20 év felett másokkal egy fedél alatt lakni, mindenkinek kompromisszumokat kell kötnie.

2012. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén szólva szerintem kicsit necces dolog 2 másik lány "nyakára" odavinni egy számukra tök ismeretlen fiút. Gondolj bele, hogyan éreznéd magad, ha mondjuk ott lennél bugyiban-melltartóban, és véletlenül meglátna egy idegen fiú. Mert bizony ez is előfordulhat. Vagy sokak számára zavaró lehet maga az a tudat is, hogy van a másik szobában valaki, aki ki tudja, milyen ember. Lehet, hogy az albérlőtársaid túlreagálták a dolgot, de előfordulhat, hogy az állt a háttérben, amit fentebb leírtam.
2012. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
gondolom rájuk férne egy kiadós...
2012. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
A barátnőidnek is kellene egy egy pasi, aki jól megfürdetné őket, ennyi a probléma.
2012. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Annyira nekem sem tetszene. De ha kidomestosozod magatok után a fürdőt, akkor semmi kifogásom.
2012. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Én is szóltam volna érte, s nem azért mert nekem nincs részem ilyesmiben... ;)


A fürdő közös terület, a magánéletet illik a saját lakrészre korlátozni. Más, ha épp senki sincs otthon, de így zavaró és zavarba ejtő.


Közösen kell felállítanotok a szabályokat és mindenkinek tartania kell magát hozzá, csak így lesz tartós a közös albérlet. ;)

2012. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!