Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúktól kérnék segítséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúktól kérnék segítséget fehérnemű ügyben, nektek mi tetszene?

Figyelt kérdés

Az alakomról annyit hogy vékony vagyok 166cm 51kg, szerintem formás, feszes alakom van, azonban a melleim nem valami nagyok...

Szeretném páromat meglepni valami sexy fehérnemű összeállítással azonban legyen egyben "ártatlan" is.

Mindenképp fekete színű legyen.

Megköszönném a hasznos tippeket esetleg képet.



2012. dec. 17. 15:02
1 2
 11/12 anonim válasza:

A barátnőm a nyáron vett egy fűzőt. Fekete eléggé szexis itt-ott egy kis csipke de semmi csicsa. Nincsenek túl nagy mellei és nem az a szupermodell alkat, de én megőrülök érte. Nagyon szexi benne. Ha szeretitek egymást a barátod díjazni fogja az igyekezetedet és csak ez számít.

Ezentúl lehet kapni ilyen kis combdíszt vagy combfixet nem tudom mi a neve. Csak egy kis gumis anyag amit felhúzhatsz a combodra és eléggé fel tudja dobni a meztelen test látványát. Szintén tapasztalat :)

2012. dec. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen a fűző már egyszer nekem is bevált :D

pont ezért akartam most fehérneműt

2012. dec. 18. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!