Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel háláljam meg neki a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel háláljam meg neki a sok segítséget?

Figyelt kérdés
Egy közeli ismerősöm már nagyon sok szívességet tett nekem (állatorvos), és szeretném neki megköszönni úgy, hogy ne értse félre a szándékomat. Ez azért fontos, mert egyszer már sikerült zavarba hoznom egy ilyen "hálálkodással", pedig nem volt szándékos. Viszont nem szeretnék elmenni szó nélkül a sok segítség mellett, mert akkor hálátlannak tűnhetek...
2012. okt. 8. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Egy közeli ismerősöm már nagyon sok szívességet tett nekem (állatorvos)"


És az hogy állatorvos,az miben befolyásolja a helyzetet?

Vegyél neki egy kiscicát/kutyát.

2012. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hátha ehhez kapcsolódóan is lehet valami ötlete valakinek
2012. okt. 8. 13:48
 3/13 anonim ***** válasza:
nem csodálom, h félreértett...nézd csak meg melyik kategóriába írtad ki a kérdést...szerintem elég kifizetni, plusz egy köszönöm, úgy általában
2012. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerinted nem fizettem volna neki, ha engedi? Nyilván nem akarnám egyéb módon meghálálni, ha pénzzel rendezhettem volna a számlát. Ezért írtam, hogy szívességet tett nekem, ami nálam azt jelenti, hogy nem pénzért dolgozott!
2012. okt. 8. 13:51
 5/13 anonim ***** válasza:
márpedig csak úgy tudod elkerülni a kellemetlen helyzetet, ha kifizeted, mond el neki, h ez neked is kellemetlen, adósnak érzed magad, és nem akarsz nem tudom én meddig és hogyan hálálkodni, egy munkáért fizetni szoktak, ismerősök is, szerintem ez a legtisztább és a kapcsolatba se zavar be, h most ki kinek mikor mennyivel adósa...
2012. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nyilván még sosem hánytorgatta föl nekem, de valóban kellemetlenül érzem magam, mert én fizettem volna, csak az ismeretség nevében nem fogadta el... és én nem akarom ezt csak úgy félresöpörni.

Egyébként amit félreértett, az egy szimpla süti kínálás volt még régebben, igazából nem volt benne semmi félreérthető, mégis sikerült zavarba hoznom.

És elnézést, hogy ebben a kategóriában írtam ki, de nem igazán tudtam, hogy hova illene a legjobban.

2012. okt. 8. 14:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha egy sütitől zavarba jöttök, mégis csak tetszik neked vagy fordítva.

Mivel férfi (gondolom) vegyél neki egy üveg jó bort a névnapjára (vagy más italt ha tudod mit szeret). Ha vannak gyerekei küldj nekik is valami csokit.

2012. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Italra én is gondoltam már, de kiderült, hogy néha néha egy pohár sörön kívül nem iszik alkoholt. Talán tényleg a gyerekein keresztül kellene meghálálnom, ha már ő maga egy sütitől is zavarba jön :-) én nem jöttem zavarba, mivel nem "olyan" ajánlatnak szántam!
2012. okt. 8. 14:09
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem mindegy, melyik kategóriába írod ki :) itt vannak a legtöbben úgyis, csak arra akartam célozni, hogy valami van a levegőben akkor köztetek, ha ide írod ki és nem mondjuk a szokások/etikett rovatba
2012. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Van valami a levegőben... furcsa, de ha egy sütitől zavarba jön, talán tényleg lehet valami.Vagy egyszerűen csak nem szokott hozzá az efféle gesztushoz, mint ahogy én sem az ingyen végzett munkához :-D

Nekem ő tetszik, de ez annyira nem fontos. Talán tudat alatt is ezért írtam ebbe a kategóriába.

2012. okt. 8. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!