Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (nemi identitás)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (nemi identitás)

Figyelt kérdés
A sztori a következő: van egy barátom, aki nemrég arra jutott, hogy leszbikus, és szerelmet is vallott nekem (én leszbikus vagyok, és ezt tudja, meg korábban is észrevettem, hogy tetszem neki). Nekem régebben is feltűnt, hogy vonzódik a lányokhoz, de van egy kis gubanc... Történetesen az, hogy nagy valószínüség szerint téved, mert valójában ő nem egy homoszexuális lány, hanem egy heteró fiú. (ergó transzszexuális) És nem tudom, mit tegyek. Megmondtam neki, hogy nem vonzódom hozzá, de azt nem helyeslem, hogy elmondja az okát is, mert úgy vagyok vele, hogy elég hamar kiszúrom az ilyesmit, de amíg az illető nem kezdi sejteni a dolgokat, addig nem tolom az orra alá a véleményemet (ami szerintem teljesen magától értetődő). Azt tanácsoltam neki, hogy legyen nyitott, ismerkedjen, lehetőleg biszexekkel... De nem adja fel, és tanácstalan vagyok. Szeretném megkönnyíteni a helyzetét, de nem tudom, mivel tennék neki jót. Hagyjam, hogy magától jöjjön rá (vagy sehogy), és közben miattam tápláljon hiú reményeket, illetve szenvedjen olyan lányokkal való kapcsolatokban, akik nem ismerik föl a valós identitását, vagy adjam föl az elvemet, mert ez az eset nehezebb a kétszeres coming out miatt...? Akinek van ötlete, segítsen légyszi, gyűlölködő hozzászólók kíméljenek!

2012. dec. 17. 16:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha ő lányként azonosítja magát akkor el kell ezt fogadnod. Lehet valaki nagyon maszkulin lány is, vagy akár olyan transznemű/transzszexuális, aki semmilyen orvosi beavatkozáson nem esik át, csak mondjuk nevet vált.

Egyébként szerintem hagyd, hogy maga jöjjön rá, esetleg irányítsd olyan forrásokhoz amire lehet rábólint h "ahá, ez én vagyok!" ( [link] kicsit régi, de magyarul nem tudok jobbat)

Ha nem akarsz vele kapcsolatba kezdeni, mondhatod azt, hogy számodra túl férfias, emiatt nem vonzódsz hozzá...


- MoonEyes

2012. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!