Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért r! b@ncozzák le azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért r! b@ncozzák le azt, aki 14 évesen szexel?

Figyelt kérdés

És ha én azért fekszek le ennyi idősen a barátommal, mert szeretem és szeretek is vele együtt lenni, akkor is ribi vagyok? És valaki megmondaná, miért? Csak úgy a félreértések elkerülése végett, egyébként nem vagyok olyan, mint a legtöbb velem egykorú lány, nem öltözködöm kihívóan, sminkelni se szoktam, csak max évnyitó-évzáró ilyesmikre, de akkor is csak szemspirál meg szájfény és ennyi. Személyiségre sem vagyok olyan, nem flörtölök más fiúkkal a barátom háta mögött. Úgyhogy ezek után szerintem pont nem én vagyok az, akire ilyeneket mondhatnának... Az meg, hogy mit csinálok a barátommal, csak ránk tartozik.

Mégis mindenhol azt szajkózzák, hogy aki 14 évesen nem szűz, akkor műár egy l.tyó. Ez csak szerintem röhejes?


2012. dec. 17. 17:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
igen,csak szerinted az
2012. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha megtetted, utana meg fogod erteni. Talan nem ribi, ha a baratoddal csinalnad. De varj meg vele.

Ha nem akarsz varni, akkor meg keszulj fel alaposan a csalodasra is, hogy esetleg nem lesz olyan jo az elso, mint gondolod, mert ez is benne van a pakliban. Es vedekezzetek!!!

2012. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Én a stílusod alapján tartalak ribinek.
2012. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Mókusgyilkos ***** válasza:
91%

igen, csak szerinted.

akkor kijózanítalak: nem folyik le sok víz a Dunán és megkapod a kövi szöveget: -te jó vagy, nagyon jó csak hát nekem most 1 másik lány tetszik úgy hogy.. csá, de tök jó vagy. vagy valami hasonló :)


és DE pont olyan vagy mint a többi 14 éves lány aki azt hiszi hogy ő nem olyan mint a többi 14 éves lány..

nincs smink nincs kihívó ruha stb? és? nem ettől lesz ribizli. amúgy meg alamuszi macska nagyot ugrik :)

2012. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%

Jogosan r! b@ncozzák le azt, aki 14 évesen szexel.

Azért mert felelőtlenül csinálja fűvel fával bárhol.Ráadásul a teste is fiatal még.Mire 20-25 lesz kifog égni.

2012. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Én abban a korban még barbiztam.:D
2012. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Mókusgyilkos ***** válasza:
6.: jó az barbienek is, de amúgy helyes nagyon helyes.
2012. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kiskorú vagy, így nem csak rád tartozik, mit csinálsz.
2012. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

ebből a leírásból lejön h nagyon gyerek vagy még, és gyerekek ne szexeljenek már...

Egyébként ennyi idős korban nem így kell a szeretetedet kimutatni....

Hallottál egészségtan órán valamit a szexről, és te már rögtön azt hiszed, tudod mi az a szex...

2012. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

a kis tudálékos :)

akkor tudhatnád azt is,hogy 14 évesen nem ribanckodunk,hanem tanulunk,és fejlesszük a személyiségünket.

2012. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!