Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan maradhatnánk barátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradhatnánk barátok? El fog múlni ez a furcsa érzés, vagy már mindig ez lesz?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, úgy éreztem, hogy én is bejövök neki, de nem kezdeményezett. Hát a kezembe vettem az irányítást.

Mint kiderült, aranyosnak tart, de részéről ez csak barátság. Mivel egy nagyon jófej, rendes srácról van szó, én is szeretném, ha barátok maradnánk. Teljesen korrekt volt, normálisan megbeszéltük, hogy mi van köztünk, tehát ilyen téren nincs bennem semmilyen sérelem.


Viszont, akárhányszor látom, mindig rossz érzésem lesz, szomorú leszek. Nyilván rosszul esik, hogy nem tetszek neki, hogy nem akar többet barátságnál, de megértem.

De így nem tudom, hogy maradhatnánk barátok. Nem érzem, hogy tudnék vele beszélgetni, vagy hogy rá tudnék mosolyognék őszintén, mert a szívem nagyon fáj.


El fog múlni ez a furcsa érzés, vagy már mindig ez lesz? Nem szeretném, hogy így maradjon, mert akkor a barátságunknak is vége lesz, azt hiszem. :S

Lehet, hogy csak azért érzem ilyen rosszul magam, mert még nagyon friss a dolog?


2012. dec. 17. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Még friss lehet a dolog. Ugyanebben a helyzetben voltam, mint te és az idő segített. Máig többet érzek az illető iránt, de már tudok vele önfeledt nevetni, jókat beszélgetni.
2012. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Bízom benne, hogy idővel könnyebb lesz. Csak tényleg az a rossz, hogy naponta többször találkozok vele, és így nehéz továbblépni. Valóban friss a dolog, mindössze néhány napja történt a dolog. :)

2012. dec. 17. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!