Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Online társkereső etikett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkereső etikett, avagy mit írjunk annak, aki nem tetszik?

Figyelt kérdés
első levélre lerázó lehetséges válaszokat várok... pl volna kedved velem ismerkedni? --> "re: nem, mert egyértelműen föltüntettem fontos kritériumokat is amiknek nem felelsz meg" , gondolom ez elég bunkó válasznak számít, pedig általában legszívesebben ezt írnám...
2009. aug. 22. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki nem tetszik annak ne válaszolj.
2009. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen az úgy durva lenne, de illik válaszolni. Valami középút, pl. ne haragudj de nem vagy az esetem, vagy ne haragudj de nincs kedvem.
2009. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerintem nem válaszolni megalázó és bunkóság, ezért kérdezem... van pl egy srác, akinél az tűnik gondnak hogy alacsonyabb, és ez nálam elég fontos... itt pl kitérjek erre a részletre?
2009. aug. 22. 21:51
 4/6 anonim válasza:
hát mivel ez neten van, nem ismered a személyt és valszeg sosem ismered meg, ezért írd azt amit a legszívesebben írnál :) legalább ő is tanul belőle hogy legközelebb olvassa el azokat a fontos kritériumokat
2009. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon játszani szeretnél, megírhatod,hogy van egy potenciális udvarló, akivel szeretnél közelebbről megismerkedni, ezért nem akarod őt áltatni. :)
2009. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21:47 Szerintem semmi értelme azért sértegetni mert vette a bátorságot és írt neked. Ha leírod azt az 1 mondatot: Neharagudj, de nincs kedvem ismerkedni veled. Semmi sértő nincs benne és egyértelmű, ha visszaír megint akkor jöhet.
2009. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!