Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Őszintén! Nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén! Nektek az ilyen alkatú srác bejön?

Figyelt kérdés
Egy számomra nagyon érdekes írásra bukkantam. Elolvashatjátok a cikket, már persze ha érdekel titeket. Most nyilván összetettebb a kérdés, mert a képen a srác nagyon jó képű, de ha csak szigorúan az alkatát nézitek, bejön nektek? A legfelső képen lévő srácra gondolok. Leírnátok a korotokat még?
2012. dec. 17. 22:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

[link]

itt a link:D

2012. dec. 17. 22:40
 2/21 anonim ***** válasza:
14%

Áhhh nem jön be...ez már túl sok nekem.

20/L

2012. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
se az arca, se a teste nem jön be.:D 16l
2012. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Delly ***** válasza:
41%
Arca tetszik,de nekem is a 'túl sok'kategóriába tartozik
2012. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
Pfúj. Hát sokak szerint lehet, hogy ez jóképűség, szerintem viszont nagyon nem. Semmilyen szempontból nem jön be. :) 21L
2012. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
Az arca bejön, de a teste már kicsi sok.. 16/L
2012. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%

ez jóval összetettebb kérdés ennél, te a test alkatra kérdeztél, ami szerintem tökéletes, így néz ki egy férfi.

a lányok viszont a bőr felületet is nézek ilyenkor, ami undorító, túl barna, túl eres és talán túl szálkás. bár ezt annyira nem látjuk ruhán keresztül, de semmiképp sem túl sok szerintem, max abba kéne hagyni a fehérje por zabálást és punnyadni kicsit...

2012. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
sorry,de se 16-18 évesen,se most 25 évesen nem jön be az ilyen alkat! sose vonzottak a kigyúrt emberek :S visszafogottan lehet izmos,átlagos alkat,de inkább természetes izommal rendelkező(ami nem kondizásból,hanem vmi értelmes sportból ered)....
2012. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

úgy értem, most kapásból rávágják, hogy fúj meg túl sok, de ha nézünk egy hasonló testalkatú kevésbé gyúrós sunát, pl chris hemsworth (thor)

ő is kb 90 kilós lehet és szerintem neki senki sem mondana nemet, pedig a külnbség csak az eres kezek és a barnítókrém :)

2012. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát, én azért nem zavarnám el... :D
2012. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!