Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Őszintén! Nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén! Nektek az ilyen alkatú srác bejön?

Figyelt kérdés
Egy számomra nagyon érdekes írásra bukkantam. Elolvashatjátok a cikket, már persze ha érdekel titeket. Most nyilván összetettebb a kérdés, mert a képen a srác nagyon jó képű, de ha csak szigorúan az alkatát nézitek, bejön nektek? A legfelső képen lévő srácra gondolok. Leírnátok a korotokat még?
2012. dec. 17. 22:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem tetszik - bár én már a nő-kategória vagyok, nem lány. Lányoknak inkább a vékonyabb srácok tetszenek.
2012. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyonis tetszik :)
2012. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, érdekesek, jöhetnek még. Aki elolvasta a cikket, annak van valami véleménye róla?
2012. dec. 17. 23:20
 14/21 anonim ***** válasza:

Itt inkább annyi a döntő hogy natural bodybuilding kontra szteroidos bodybuliding.

Az első halmazba azok a srácok tartoznak, akik doppingszer nélkül eddzenek, izmosak mint állat, de nem embertelen kinézetüek, hanem normális emberi méreteken belül vannak.

Ezek a nagy kétajtós szekrények mint Ronny coleman, Jay Cutler Vörös Zoltán satöbbi, ezek meg egyértelmű hogy tolják a szteroidokat, és semmi emberi nincs a kinézetükben. Érdeksnek érdekesek, de nagyon természetellenesen néznek ki. Inkább hasonlítanak vlaami képregényszörnyre, mint jól fejlett adoniszokra. A Szörnyeket meg ugye ki szereti.

Az első képen lévő ürge még azért a jó kategoria felső határában benne van, de azért gyanús ,hogy koxos-e. Még azért ennek emberi méretei vannak.

De ne ezzel foglalkozz,hogy itt mit írogatnak, csak nézd a sztárokat! Az a lényeg, azokat tényleg nagy embertömegek érdeklik, és azok véleménye sokkal irányadóbb. Nézz szét a starity.hu oldalon, ott nézd meg mondjuk Ryan REynoldsot, Vin Dieselt, Stathamet, és hasonló férfiasabb egyéneket, meg a női hozzászólókat, máris láthatod,hogy rengetegen imádják azt az imázst ,amit ők képviselnek. Ez ugyanaz mint a nőknél a dekoratív cicababák. A férfiak zöme imádja őket, mert nemileg vonzóbbak. Az izmos férfiak kanosabbak, a dekoratív cicás lányok meg nőiesebbek, szexisebbek mint egy durung háziasszony. CSak sokan félnek ezektől, mert a szüleik nem ilyenek, és sokan olyan párt akarnak, mint amilyen szülőkép rögzült beléjük valószínüleg. bár ez az utóbbi elmélet cáfolható azért. De lehet benne valami. Ami biztos, hogy mindennek van keletje! Én még nem láttam nagyon olyan /nem antiszoc/ izmos faszit, akinek ne lett volna full extra nője! Van keletjük hidd el bőven! De mint mindenkinek, van ellentáboruk is. Ez sajnos mindennel így van, ezt el kell tudni fogadni.

2012. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Naturál testépítő így néz ki: [link]

Ez még teljesen emberi méret, egy jól fejlett test, ő amugy benne volt anno a Survivor műsorban is.

Ez meg egy szteroidos doppingos testépítő, tiszta embertelen kinézettel [link]

Azért gondolom érzed a különbséget.

2012. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

14-es: Jó gondolatokat írsz, de pár dolgot hozzáfűznék. Ami Ronny Colemanékről írsz, azzal abszolút egyetértek. A sztárok egy picit másabb, érdekesebb téma. Nagyon nehéz kérdés az, hogy most tényleg ők tetszenek a nőknek, vagy őket állítja be a média férfiasnak, és ezért tetszenek ők. Persze nem ilyen egyszerű az egész, de elmélázni megéri rajta. A szülőkép pár keresés pedig megint nagyon egyénfüggő kérdés. Szerintem.

A kérdést azért írtam ki, mert a cikk arról szól, hogy az olyan férfiak, akiknél a váll-derék arány 1,6:1-hez, azok a nők számára legtöbb esetben, de mint a válaszokból is kitűnik nem mindig, vonzóak.

2012. dec. 17. 23:39
 17/21 anonim ***** válasza:
a teste undorító, még fele ennyi izommal se tetszene, a feje simán nem tetszik. szerintem minden testépítő csúnya, akár natural akár szteroidos.
2012. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16 os. Szeirntem a média amit beállít az magasról leszarandó. Magamról tudom sok sok példával. Figyelj...

A médi nyomja az is,hogy a tökéletesen gebe kifutópatkány lányok a 30 kilós 175 centi magasságukkal, palacsinta mellekkel és szkinhedre borotvált pinával a tökéletes nők. Ezt nyomja a média. Mégis nekem nem ez tetszik, mert tudom,hogy egy sportosabb, formásabb testű, enyhén szőőr punciú nő sokkal nőiesebb és izgalmasabb látvány. Egyszerüen nincs agymosó szerepe a médiának, ennyi erővel mindenki aki nézné, azt szeretné, de nem izlés kérdése. A média csupán töb lehetőséget kínál, több stílust, több "terméket" és a fogyasztó választhat, hogy kell -e neki, vagy nem, vagy melyik neki tetsző szeletét veszi ki belőle magának. Szeirntem a nők sem azért buknak az izmos palikra, mert ez a reklám, hanem mert vitathatatlanul erősebbek, férfiasabban néznek ki, magabiztosságot, életenergiát, egészséget, hosszú fiatalságot és biztonságérzetet adnak. Ez pedig ösztönös jelenség.

Szerintem ha holnap a kövér állat sörhasú hamburgerzábóló szőrős mangalicákat kezdenék reklámozni a tv-ben, akkor sem fogják a nők azokat kedvelni zömében, mert látják a valóságban,hogy betegebbek, hamarabb öregszenek, szar a szexuális teljesítménye zömüknek, egy fordulórúgással agyonvágják őket az útcán nemi erőszak gyanús helyzetben, és könnyen lenyúlható a nőjük is, valamint a magas koleszterinjük miatt viszonylag hamar döglenek. Bár ha a pénz kell a nőknek örökség gyanánt, akkor ez utóbbi annyira nem is hátrány :)) De azért érzed mint evolúciós szempontból, mint szociálisan, hogy hatalmas különbségek vannak különböző életmódu emberek közt. Egyszerüen a józan ész mondatja azokkal a nőkkel,hogy ez az alkat, a sportman az aki hosszú távon is nemileg vonzó tud MARADNI!

De ez ugyanolyan dolog, mint egy sportkocsi kontra átlag alsóközépkategoriás verda esete. Ha az alsó középkategoriást reklámozzák orrba szájba a tv-ben, a Mclaren F1 -et meg szinte sehol, akkor is arról van szó,ha mezei paraszt kiáll a pályára, csak a gyorsabbat, nagyobb vezetési élménnyel rendelkező ürhajót fogja választani, mirét? na miért? Mert egyszerüen többet tud teljesítményben, különlegesebb kinézetre, és veretősebb adrenalinban. Azért. Sokaknak ez kihívás.

De mindig lesznek akik meg félnek beleülni, mert inkább a lassúbb ,de biztonságosabb döcögést választják, hogy ne máljon szét az agyuk egy betonfalnál.

2012. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 -unique- válasza:
Nem, nem igazán tetszik. Soha nem tetszettek a túl izmos fiúk. Engem kifejezetten taszít, ha valaki gyúrni jár, és ilyen nagy. :D
2013. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez már tényleg túlzás. Sose értettem, minek kell ekkorára kigyúrni magukat a férfiaknak. Persze azért ne legyen túl sovány.
2013. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!