Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Szerintetek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Szerintetek jó ötlet ez karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szerintetek tetszeni fog ez, nem fogja e félreérteni a lány barátom azt (van párja, aki kicsit féltékeny is miattam, de tényleg oktalanul), hogy karácsonyi ajándékként kinyomtattam az eddigi beszélgetéseinket face-ről, és egy szép kis könyvecskében adom neki karácsonyra. Persze nem csak ezt, még egy két apróságot is.

Szóval szerintetek?



2012. dec. 18. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony elég furcsa.
2012. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ööööö....mire jó ez az ajándék? meg tudja nézni facebook-on a beszélgetést ha akarja nem?
2012. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bizarr. De inkább vállalhatatlan.
2012. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, igen, meg tudja, de ebben benne van az első beszélgetésünk is, közel 2 évvel ezelőttről, amit meg már nemigen tud megnézni, mivel nem facen volt.
2012. dec. 18. 12:16
 5/11 anonim ***** válasza:
LOL :DDDDD
2012. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
oké...de mire jó ez, hogy az egész beszélgetést vissza tudja olvasni? mi az értelme?
2012. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Honnan ez a beteg ötlet? :D

Egyáltalán miért beszélgetsz facebookon? Inkább élj!

2012. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Beszélgetés 2 évről?


Hát ha eddig a barátom lettél volna, innentől messziről kerülnélek.


Beteges. Mániákus. Ijesztő.


Még két szerelmes között hagyján... akár romantikusnak is nevezhetnénk.

De egy BARÁTTÓL?


Te teljesen fülig beleestél a lányba, igaz?

Ha tagadod, ha azt gondolod, hogy nem... ezek után tuti hogy ezt gondolnám rólad. A "barát" barátnőd és a barátja helyében is.

2012. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát, számítottam rá, hogy nem fog tetszeni sokaknak. Ezek szerint valószínűleg neki sem, illetve nem látja majd értelmét.

Annyit hozzátennék, hogy nekem jelenleg csak ő a barátom, senki más.

2012. dec. 18. 13:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet. Ha meg tényleg érzel iránta valamit, akkor gondold át alapjaiban a kérdést.
2012. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!