Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Love.hu-n mik az alapszabályok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Love.hu-n mik az alapszabályok, ha "lávolok" egy csajt az milyen jelentőséggel bír ill, ha engedélyt kérek a képeihez és megadja?

Figyelt kérdés
Ilyenek érdekelnének h rá kell -e írnom utánna, elvárja -e? Tetszek -e neki ha ő is "lávol" vagy pl barátnak jelölöm és elfogadja úgy h még nem is beszéltünk ezek mit jelentenek? :D
2012. dec. 18. 16:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
azt,hogy alap szimpátia megvan...
2012. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nagyon jó csajoktól kaptam ilyen visszajelzéseket, aggódom kicsit :S
2012. dec. 18. 16:33
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne parázz! Nyugodtan lávolj, jelöld barátnak, kérj albumláthatóságot! Ha valaki visszalávol stb. az nem jelent még semmit, csak hogy meg van az alapszimpátia ahogy előttem írták. Aztán ha randira hívod őket úgyis eltünnek! 100 lávolóból 8-10 levelezés, csevegés - 1 randi! Ezek kb. az arányok. Saját tapasztalat...
2012. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Akkor jó, köszi :)

Nem írok senkinek, csak nézelődni regisztráltam :D

2012. dec. 18. 17:27
 5/19 anonim ***** válasza:
love.hu xD
2012. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Sose értettem miért jelent valakinél zöld utat, ha kap egy engdélyt az albumomhoz! Vagy ha elfogadom a flörtjét.

A lávolást pedig VIP tagság nélkül nem látod, (kivéve ha a másik VIP tag) de általában nem ebből alakulnak ki kapcsolatok.

Én nem vártam el, hogy rámirjanak. Nyilván csak az fog irni, akinek tetszett a fotó.

A barátnak jelölés egyfajta "emlékezetemben tartalak, hátha lesz még a dologból valami" jellegü dolog.


Üdv.

Egy 12 éve regisztrált love-os

2012. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

12 eve? az nem semmi o.O

en par napja regeltem es mar ledumaltam egy csomo talit csajokkal :D nagyon megeri van egy csomo jofej csaj :)

2012. dec. 21. 00:20
 8/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, te egy m.cs.k mázlista vagy! Vagy csak egyszerűen jó a dumád, illetve jól nézel ki, vagy mindkettő.... :P

Én már vagy 4 hónapja fent vagyok, de 1 randi sem jött még össze...:/

2012. dec. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Eleg egy jo profilkep es mar irnak is a csajok, meg is lepodtem h csajok irnak ram :D

Mondjuk az itt is jellemzo h a valaszaimra eleg sok csaj szokott irni privit.

Azt mondanam h rendes vagyok es kedves, ez pedig akarki akarmit is mond bejon a csajoknak :)

2012. dec. 21. 01:09
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát inkább csak mázlista vagy!

Én természetemnél fogva is rendes vagyok mindenkivel, és még rondának sem mondanám magam, mégsem írt rám még soha senki... Ez a társkeresés azért egy jó részben függ ám a szerencsén is, h épp jókor, jó helyen jó nőnél próbálkozz...

2012. dec. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!