Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg ekkora jelentőségge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ekkora jelentőséggel bír? Vagy ennyire sokan adnak rá?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy ennyire számít a párotok csillagjegye? Van, aki ez alapján "szelektál"? Én számon sem tartottam soha. Az én horoszkópom ikrek. Ez most komolyan olyan taszító dolog?
2009. dec. 26. 00:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Ez csak egy mese. Semmit sem számít, hogy mi a horoszkópod. Ez egy mese olyan mint a Micimackó, ő is folyton mézet eszik... de ha megnézed az igazi maci halat zabál!

NEM SZÁMÍT a horoszkóp.

2009. dec. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez a macis hasonlat tetszett :D
2009. dec. 26. 01:02
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
nagy többségben idióták, minden szarban hívő, babonások választanak ez alapján párt. Ne törődj vele, ép ember nem fog ezzel törődni, sokkal inkább a belső és külső értékek döntenek egy normális embernél. Soha nem lennék egy olyan embernek a párja aki ezért választott engem...
2009. dec. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom. Mégis hogyan határozhatná meg egy ember személyiségét, hogy melyik hónapban született? Mégis egyre többször találkozok azzal, hogy ez a két csillagjegy mennyire illik össze és egyebek. Őszintén meglepődtem.
2009. dec. 26. 01:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom hogy is van ez...

Van egy baratom aki ilyesmivel foglalkozik, es tudod h csinaljak rautnek a hasukra na most ehez mit is irjunk kitalalnak vmi szart es leirjak vagy megnezik az interneten mas oldalakrol meg ilyeneket csinalnak szoval ne gondold h sok igazsag van benne....

amugy is az a hulye aki ilyesmibe egyaltalan hisz ha meg veletlenul pont az tortenik meg veled akkor az puszta veletlen.... en is szoktam olvasni horoszkopot es sose jott be ....



18/F

2009. dec. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én még sosem olvastam el, kivéve most, elolvastam az ikrek általános leírását...hát mit ne mondjak...nem hinném, hogy minden makulátlanul igaz rám. Szabályosan sértőnek érzem, amit az ikrek nőről írnak, sosem hittem ebben, ezek után még annyira sem hiszek és nem tudom megérteni, hogy hogyan hihet ebben valaki, vagy ami még abszurdabb, hogy hogyan választhat ez alapján párt? Ha nem tetszik a horoszkópja, de szereti akkor inkább nem létesít vele kapcsolatot?
2009. dec. 26. 01:14
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is ikrek vagyok, és rám se igaz szinte semmi.

Baromság az egész, hihetetlen, hogy van, aki ebben hisz. Barátom skorpió.. a legtöbb oldal szerint a legrosszabb párosítás, mégis 3. éve vagyunk együtt.


Szánalmas, aki ez alapján választ.

2009. dec. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én és a párom vagyunk az élö cáfolat. Két nap eltéréssel jöttünk a világra, és láss csodát, homlokegyenest különbözö karakterek vagyunk.:)
2009. dec. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hál istennek akkor nem csak én gondolom így :):) Komolyan kezdtem megijedni :)
2009. dec. 26. 01:39
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
Már ne is haragudjatok, de ha ti szó szerint veszitek a horoszkóp jellemzőit meg a párosítós párhoroszkópok jellemzőit, akkor meg is érdemlitek!XD Ha minden szó szerint igaz lenne, akkor a Földön mindössze néhány típus lenne azon belül mindenki ugyanolyan. Hát nem. De a jellemzéseknél ÁLTALÁBAN egy rész minimum igaz. Legalább is rám igaz sok minden, ami a horoszkópomat jellemzi. És érdekes módon MINDEN ilyen horoszkópú ismerősömre is több tulajdonság illik. Mégse vagyunk egyformák. Attól, hogy mondjuk a bikák makacsok és önfejűek attól még nem ugyanolyan ember az összes bika. Amúgy rám és a barátomra is rossz párosítást írnak, és mégis együtt vagyunk boldogan 2,5 éve. De ettől függetlenül még adódnak konfliktusok és ha megnézem, hogy mért írnak rossz párosításnak, bizony sokszor hasonló dolgok miatt. De ez nem jelenti azt, hogy nem lehet kompromisszumokat találni és boldogan élni. Az ilyen napi meg stb horoszkópban én sem hiszek, de szerintem ez a jellemzéses dolog vmilyen szinten támpont és segítség, hogy megismerd önmagad és az embertársaidat és a közöttetek adódó konfliktusokat stb. Legalább is nekem segített, sajnálom, ha ennyien hülyeségnek tartják, pedig ha jobban elgondolkoznátok biztos vagyok benne, hogy találnátok összefüggéseket.
2009. dec. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!