Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Love.hu-n mik az alapszabályok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Love.hu-n mik az alapszabályok, ha "lávolok" egy csajt az milyen jelentőséggel bír ill, ha engedélyt kérek a képeihez és megadja?

Figyelt kérdés
Ilyenek érdekelnének h rá kell -e írnom utánna, elvárja -e? Tetszek -e neki ha ő is "lávol" vagy pl barátnak jelölöm és elfogadja úgy h még nem is beszéltünk ezek mit jelentenek? :D
2012. dec. 18. 16:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy kell hozzá szerencse is de legalább olyan fontos a kitartás. Kicsit olyan ez mint az állásinterjú. Fontos kitünni valamivel, hogy felkeltsd a figyelmet, illetve hogy emlékezzenek Rád. Hatásos bemutatkozás pl, vagy egy mutatós profilkép fel tudja kelteni a figyelmet. Nekem sokáig nem volt igazolványképem, amint kitettem kb 3x annyi látogatója lett az adatlapomnak és a nagy számok törvénye alapján ha sokan néznek meg, illetve ti sok levelet irtok aktivak vagytok akkor előbb utóbb biztosan szerencsével jártok. Még akkor is ha rondák vagytok, vannak olyan lányok akiknél nem elvárás a 10-ből 10-es külső. De sok lány még ma sem mer kezdeményezni, úgyhogy rajta fiúk tegyétek meg az első lépést egy bemutatkozó levél még nem a világ. Én az előző páromat és a mostanit is love.hu-n szereztem. Előfordult, hogy szegény egy hónapig várt a válaszomra és már azt hitte nem is írok, amikor mégis kapott tőlem levelet. Azóta töröltem magam de rengeteg frappáns bemutatkozó levelet olvastam bánom is, hogy nem mentettem le őket igy most sajnos nem tudom idemásolni de nagyon ütősek voltak. Egy ilyen már fél siker. Jó ha humoros, de ha simán csak idézeteket raksz ki magadról akkor is lehet sikered nekem is sokan irtak csak azzal, hogy milyen jó idézeteket raktam ki...

Volt akinek pedig én irtam, mert annyira tetszett a zene az adatalapján hogy meg kellett kérdeznem a címet és az előadót. Kapcsolat ebből nem lett, de nagyon jó barátság igen.


Ha flört küldésekor megkérdezitek, hogy szeretnél-e ismerkedni, szimpatikusnak találsz-e akkor az elfogadást illetve az elutasitás már meg lehet tölteni tartalommal. Annak az illetőnek lehet írni egy levelet aki elfogadta.

2012. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

24/L voltam egyébként. Eszembejutott, hogy a párom nagyon romantikus volt és love-on "hóditásként" azt csinálta, hogy minden jeles napkor küldött egy szép idézetet vagy csak simán felköszöntött, de mindenképpen nagyon jól esett, hogy gondolt rám. Megmondom őszintén először nem gondoltam esélyesnek, de a rendszeresség és a kitartás meghozta a gyümölcsét bevéste magát az emlékezetembe és egy idő után már vártam a leveleit, flörtjeit, hiányzott ha nem írt. Így is lehet csinálni, ha a csajszi vevő rá mindenkinél más a siker titka. Megvan mit szeretnek és mit nem. A túlzott rámenősség riasztó, de ha pozitiv megerősités után vagy kitartó (arra persze ügyelj, hogy ne tünj tolakodónak) ezt az arányt nagyon nehéz eltalálni, de sikerrel járhatsz.

Ez az idézet szerintem idevág:



"Hiányzik? Hívd fel... Találkozni akarsz vele? Keresd meg...

Akarod,hogy megértsen? Magyarázd el...

Kételkedsz? Kérdezz...

Kedved van hozzá?.....Tedd meg...

Akarsz valamit? A legjobb megoldás az, hogy kérj...,hisz a

"nem" már úgyis a tiéd, de talán kapsz egy "igen"-t... Nincs annál

rosszabb, mint kihagyni valamit, ami talán megváltoztathatná az életed.

És utána azon rágódni nagyon sokáig, hogy mit hagytunk ki."

2012. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, aranyos vagy h ennyit írtál :)


Én úgy terveztem h csak egy rövid ismertetést írok magamról, h akikkel egyáltalán nem egyezünk nem is raboljuk egymás idejét. Mondjuk szerintem fiúként nem is nagyon kell ilyen, mert úgyis nekem kell írni üziket főleg, és akkor abba úgyis beleírok pár dolgot.

Most viszont úgy néz ki h már van jópár visszajelzés tehát aki chat alapján szimpi elhívom személyes talira, úgyis ott derül ki minden, igazából nem szeretem sokáig húzni az időt neten mert azzal nincs jó tapasztalatom.

2012. dec. 21. 14:46
 14/19 A kérdező kommentje:

10-es:

szerintem ha pár napig fent vagy 4-5 órát naponta akkor jó eséllyel legalább 40-50 olyan lányt találsz aki szimpi elsőre, nekik küldesz flörtöt vagy lávot és biztos lesz olyan aki pozitívan reagál főleg ha igaz amit írtál h rendes vagy és nem vagy ronda sem. Egyébként érdemes jól sikerült fotót felrakni, ez nagyon sokat jelent ahhoz h h állnak majd hozzád.

2012. dec. 21. 14:54
 15/19 anonim ***** válasza:
Köszi a tanácsot, hát majd meglátjuk, de 4-5 órát nem igen tudok lenni naponta, max 1 - 1.5... Kitartás megvan, csak hát, de mindegy, azért még nem adom fel!
2012. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Na srácok, hogy haladtok? :)Alakulgatnak a dolgok?

Annyi jutott még eszembe, hogy az adatlap profil+ keresett ideál részét sajnos kevesen olvassák tapasztalataim szerint. Legalábbis én rendre olyan kérdéseket kapok priviben, amik bemutatkozásánál már az első oldalon szerepelnek mégis megkérdezi minden 2. ember. Vissza szoktam kérdezni, hogy elolvasta-e az adatlapom? "-Ja, azt nem!"

Elgondolkodtató, hogy ha csak ennyire érdeklem ennyire kíváncsi csak rám akkor mit is akarhat?? Hátha összejön egy kóbor numera...

Az ilyen illetők komolytalanok, felületesek valószínüleg nem is tartós, komoly kapcsolatot keresgélnek. Aki komolyan érdeklődik az nem rest végigolvasni az adatlapot, veszi a fáradtágot, hogy megismerjen mert kíváncsi rád. Érdekled. Sok ismerkedés már itt elbukik. De nem baj mert ez is egy szűrő az igényes társkeresőnek.

2013. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszi a kérdésed :)

Én jól állok, lassan 1 hónapja h találtam vkit onnan, akivel már együtt is vagyunk azóta :)

2013. jan. 21. 22:17
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát én sehol nem tartok azóta sem. Ezt bírom, h aki felteszi a kérdést, az 1-2 hétre rá megleli a párját. Bezzeg nekem már mióta nem jön össze még az a nyavajás randi sem... :/

Love.hu-n most már 5. hónapja semmi (még egy válaszlevél sem), másik 4-5 oldalon meg ugyan akad néha válasz, de a tartalma mindnek ugyanaz: bocs, de nem!

Konkrétan idén márciusban lesz 2. éve, h társkeresőzöm (de hogy minek, azt magam sem tudom, mert értelme eddig 0, sajnos).

Itt is írtam 2 lánynak is, akik panaszolták egy kérdésnél, h sosem vitte őket senki gyertyafényes vacsorarandira, de természetesen egyikük sem válaszolt (még képet is küldtem).

Na mindegy, valószínűleg ezt sem fogja már senki olvasni, mint eddigi leveleimet sem nagyon...

29 F

2013. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Akkor talán tedd fel te is a kérdést :D

Amúgy szerintem felesleges levelet írni nekik, egy jól beállított kép kell és kész. Csajok is csalnak ám a képekkel, fotoshop meg minden egyéb trükk.. de élőben ha nem festesz olyan hűde jól de jó a szöveged akkor nyert ügyed van :)

Én 1 -nek sem írtam semmit végül is és az adatlapomra se írtam ki semmit, aki tetszett megjelöltem v küldtem neki 1 flörtöt és ennyi elég is volt h pár csaj bejelöljön h én is tetszek neki, majd közülük a legszebbekre ráírtam és érdekes módon tudtunk chatelni bármiféle hosszú levelezés nélkül is :)

2013. febr. 4. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!