Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az új barátom átjött hozzám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátom átjött hozzám, és mielött evett, elmosta a tányérokat, evöeszközöket, stb. Szerintetek mire véljem? Részletek lennt

Figyelt kérdés

Pár hónapja jöttünk össze, én 27, ö 34. Majdnem 3 havi randizgatás után hívtam el magamhoz. Èn már voltam nála, semmi extrát nem tapasztaltam, a lakásában nincs se túl nagy rend, se túl nagy tisztaság, de azért a fehér zoknim talpa fekete lett. Tegnap este átjött. Itt megemlítem, hogy a lakásom teljesen új, egy 2 éve épült társasházban élek egyedül. Rühellem a koszt, tisztaság van és minden tök új. A tiszteletére még ki is takarítottam, szóval extra tisztaság volt. Tehát átjött, gondoltam csináljunk kaját együtt. Mondta, hogy segít, rendben. Mielött bárminek nekiállt, pl felvágni az uborkát, gondosan elmosta a vágódeszkát. A kést is, amivel vágta, elmosás elött és után gondosan megvizsgálta. A tányért, amiben evett (csak az övét, az enyémet nem) elmosta, pedig tisztán volt elrakva természetesen. A poharat megszagolta, mielött tölthettem neki italt, de akkor már láthatta a fejemen, hogy meg vagyok döbbenve, és nem tetszik a viselkedése, szóval mondta, hogy ok, nem kell elmosni. Öntöttem. Megittunk egy pohárral, öntöttem egy következöt, amit egyszercsak elkezdett böszen vizsgálgatni. Felfedezett benne egy fél milliméteres "koszt", majd közölte velem, hogy bizonyára vagy szemét volt a jégben, amit adtam a piához, vagy az italt már egyszer kitöltöttem valaki másnak, és visszaöntöttem az üvegbe. Na ekkor már az idegszálaim kezdtek elpattogni, de türtöztettem magam. Elment wc-re, úgy lépett be a fürdöszobába, hogy "Jézusooom", és ezt nem bóknak szánta. A fürdöszoba tiszta, üveges zuhanykabin van, a klotyót pedig azelött sikáltam ki csillogó fényesre, hogy jött. A kezét nem akarta beletörölni a frissen mosott törölközöbe, mert az koszos, inkább egy féltekercs wc papírba törölte, egyenesen a csomagolásból, mert az "steril".

Alig vártam, hogy elmenjen, többet hozzám nem jön az fix, de Ti mit gondoltok? Eddig azt hittem jó fej, de nekem ez az utolsó megnyilvánulása kicsapta a biztosítékot.



2012. dec. 18. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteg. Én biztos kiraktam volna a pohárnál. A "visszaöntötted az üvegbe" beszólásnál már egy pofont is adtam volna az ajtóban. Felejtsd el, ez beteg.
2012. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
:D Hát, érdekes. Remélem, nem értem bele magad túlzottan a kapcsolatba. Furcsa, hogy korábban nem derült ki, mekkora p.csfej.
2012. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
javítom: nem élted bele magad
2012. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Bino ***** válasza:

Tisztaságmániás.

Ès ha az én véleményemet kérded, ez nem normális!

2012. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D

Lehet, hogy ő Sherlock Holmes reinkarnációja. Szerencse a nagyítót nem vette elő, hogy azzal mászkáljon fel-alá szorosan a szeméhez tapasztva.

2012. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Van bennem annyi genyaság, ha egyszer a párom hasonlóan nyilvánulna meg, legközelebb adnék neki egy csókot, majd benyögném lazán, hogy "amúgy az imént hánytam egy tisztességeset, ugye nem érződött nagyon?"... :Đ
2012. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a tisztaságot és a rendet de ez azért már tényleg túlzás. Szerintem igenhamar tedd lapátra! 20/F
2012. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy nem tisztaságmániás, mert nála meg tényleg kosz van. A gáz úgy nézett ki mintha lehányták volna, a mosogató lefolyójában ott volt a kajamaradék, a hütö sem illatozott amikor kinyitotta. Ès ezek után ilyeneket beszólt.

Èn is alig bírtam megállni, hogy ne küldjem el!

Hogy beleéltem e magam? Hát azért egy kicsit bele. Mivel a randikon nem mutatta meg ezt az oldalát. Viszont volt benne valami ami taszított, de azt hittem, csak az ismeretlen, vagy hogy is mondjam. De már tudom, hogy a gyökérsége taszított.

2012. dec. 18. 19:33
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon durva. Ilyet még nem is hallottam, én finnyásnak tartom magam.. de amit ez a srác leművelt veled, hát az ember esze meg áll. :S Szerintem kérdezz rá hogy mi volt ez a viselkedés meg hogy komolyan gondolta e ezt a műsort. És ha nem kapsz számodra értelmes választ, hááát akkor hagyd a p*csába...

L/19

2012. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

4. a számból vette ki a szavakat.

Miért nem osztottad meg vele kapásból az ő lakásával kapcsolatos észrevételeidet? :D

2012. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!