Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön össze sose?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze sose?

Figyelt kérdés

Szoval hol kezdjem, nem vagyok egy csúnya hülye gyerek... ezt onnan is gondolom, hogy nemsokára diplomám lesz ha minden jól megy, jó munkám is van... a másik nem egy ember (és itt nem anyukámat értem) mondta már, hogy de nem is nézel ki rosszul, vagy olyannak aki elől menekülnének a lányok.... És mégis, azaz inkább mégse volt még eddig barátnőm. Mindig azt kapom, hogy de aranyos vagy, de édes vagy.... meg hogy legyünk barátok, vagy barátként blabla, vagy most épp nem jó, de azért barátok maradunk.... Nagy igényeim nincsenek, kedves vagyok, próbálok "úriember" lenni és ennek az eredménye a fentiek. Szoval mi kéne ahhoz, hogy a fentieken túl több is legyen? Hogy a román életbe tudom így kihozni mindig a dolgokat, hogy ez a vége.


23 F


2012. dec. 18. 22:16
 1/4 Patrik24 ***** válasza:
" próbálok "úriember" lenni" ...de minek? egyszerűen te TE legyél, ne mű úriember, mert az nem vonzó
2012. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 monster kill válasza:
Hát legyél vagány.:))
2012. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami késik nem múlik..

Lehet, hogy egy olyan lánnyal ismerkedsz majd meg, aki hasonló beállítottságú mint te, de ehhez még várnod kell.

Nem feltétlenül rossz, ha van időd előbb felépíteni magadban valamilyen jövőképet és sikereket elérni más dolgokban is, aztán majd egy kapcsolatban is.

Előbb koncentrálj egy kicsit magadra, aztán arra, hogy

"össze kéne jönni" valakivel.

2012. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy van aki szerint jól nézel ki, de te is ebből a "körből" választasz? Elég relatív, higy ki hogyan néz ki.

Ismertem olyan pasit, aki lelki beteg lett, mert azt mondtam, hogy nekem nem jön be mint pasi. De van sok, akinek bejön csak nekem nem az esetem. Ez még nem a világ

2012. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!