Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy nekem sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy nekem sose jön össze, nincsenek nagy igényeim, csak hogy szeressenek (lent a többi)?

Figyelt kérdés

Már arra gondolok néha, biztos én vagyok Quasimodo 2 , egyszerűen nem tudom annyira rám tör ilyenkor a szomorúság, hogy ennyire hülye, ronda ... lennék? Nem hinném, próbálok mindenkivel kedves lenni, nem bunkó, udvarias, próbálok humoros lenni, rossz szót nem szólok senkire, nem arra hajtok, hogy behúzzam, hogy ez is megvolt... Egyszerűen nem tudom.Próbálok jól kinézni, ami többé-kevésbé összejön, rendesen öltözködöm, nem ez az emos cucc, ráadásul nem az az egyik szemem sír, a másik haj típus vagyok.Bár ilyenkor szinte sírhatnék jön rám, hogy csak én vagyok ekkora looser...Az egy dolog hogy nem járok el bulizni, annyira nem az én világom, nem azt mondom, hogy nem járok el erre arra, de ...nem iszom le magam a sárga földig, nem cigizek, és egyéb önpusztító dolgokat se csinálok. Nem vagyok 200 kilós hízott disznó se, nem is vagyok "törpe" magas vagyok 186 cm, ez mellé 75 kg... Lányok terén nem is válogatok annyira (a haverok szerint hülye vagyok, hogy nekem a "csúnyábbak" tetszenek, de nem érdekel a véleményük) ... Éppen ezek miatt már kezd az amúgy se túl nagy önbizalmam a béka segge alá csúszni. Ez persze nem jó, mert ilyenkor van az, hogy lehet bejönnék egy lánynak, de úgy vagyok vele, biztos a mögöttem jövő/ülő/álló muksóval szemezik éppen. Külsőre hát ha van ez a három kategória, hogy azért nézik, mert olyan ronda, közepes, és az azért nézik mert olyan jó csávó, akkor magam a 2. felső kategóriájába sorolnám. Lassan kezdem elveszíteni a reményt, hogy csak nekem nincs szerencsém, miért nem sikerül...

20F (fősulis)


2010. márc. 10. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindent megtszel annak érdekében hogy legyen csajod? Biztos? Gondolkozz el, hogy mit kéne tenned annak érdekében hogy szeressen valaki.
2010. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
szerintem túl görcsösen akarod,, lazulj el egy kicsit :)
2010. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lazulj el.. megértem de könnyű ezt mondani... Nem az, hogy siettetném a dolgot így 20 év után, 1-2 hónap ideoda nem számítana, de ezt könnyebb mondani mint megtenni.
2010. márc. 10. 20:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz? Ha egy megyében lakunk, akkor segítek rajtad.
2010. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Hát itt akkor valószínűleg az önbizalmaddal van a baj. Egyébként én is hasonló cipőben járok. Nem egoizmusból, de többen mondják h "aahh de jó csaj" de, hogy valaki összejönne velem, az így nem.. Na mindegy, nem sajnáltatom magam.:D De tényleg az önbizalmadon kéne faragni, ha mások azt látják, hogy elégedett vagy magaddal, akkor jobbnak könyvelnek el. :) És a lányok is a magabiztos pasikra buknak, nem a teszetosza félősökre. Attól még lehet valaki rendes, hogy nagyszájú vagy magabiztos. :) A másik, hogy bulizni igenis jó dolog. Mindenki úgy gondolja, hogy nem lehet összeszedni valami normális embert, de én erre tudnék ellenpéldát is mondani.
2010. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

tudom hogy mondani könnyebb. én is voltam hasonló cipőben, megpróbáltam kicsit "lazább" lenni, és nem rögtön de idővel észrevettem a változást. 20:40 igazad van.

amugy 20:22 voltam

2010. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még lehet az önbizalommal se lenne baj, de egy hangyaf%sznyi sikerélmény nélkül a dolog elég reménytelennek tűnik a szemszögből:( Na nem azt mondom, hogy emiatt megyek papnak... De már egyre kevésbé bírom ezt a magányt. Régen nem is zavart annyira, meg hát régen be kell valljam nem voltam az a főnyeremény, de most és akkor ég és föld. Viszont régen ugye otthon voltam annyira nem volt feltűnő ez a hiányérzet, most meg Pesten fősulin egyedül(ha nem lennének a csoporttársak bele is őrülnék szerintem) Csak kicsit nézne rám a szerencse nem sokat csak egy kicsit.
2010. márc. 10. 20:49
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, én is hasonló cipőben járok... :(

Van (normális) ízlésem, nem vagyok bűn ronda, se idióta pics@, kulturált, társasági, stb vagyok. Igaz, hogy van egy bizonyos határ, hogy kivel ismerkedek szívesen, de ettől még nem érzem magam rossz embernek. Mostanában én is nagyon el szoktam gondolkozni azon, hogy min és mit kellene változtatnom, mert az utóbbi 1 évben mindössze 1 srác akart tőlem többet a barátságnál.

"Legyél lazább!" - hát én nem vagyok egy szorongós típus, mégse jön össze semmi. :S

Nah... hajrá nekünk! :) ;)

2010. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fél év alatt is rengeteget változtam. Erre példának jó az, hogy egy hete elment mellettem az egyik volt osztálytársam, és lakótársam , köszöntem neki, és csak nézett vissza, hogy honnan ismer.
2010. márc. 10. 21:00
 10/12 anonim ***** válasza:
A sikerhez először is próbálkozni kellene.
2010. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!