Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan nővel aki korábban férfi volt csak megműttette magát?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a tisztességes, ha ezt előtte jelzi a partnernek. És így nem valószínű.
2012. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előző válaszolóval. Így a tisztességes, ha még a kapcsolat elején elmondja. Ha meg tudom róla alapból, hogy mi van, akkor be sem próbálkoznék nála.
2012. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nincs Hozzá Gusztusom

24F

2012. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért az esetek nagy többségében ez a jellemező szerintem, h nincs hozzá a pasinak gusztusa. Ami amúgy tök értehtő is. Ritka aki elnézné ezt a "kis" dolgot...
2012. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem.
2012. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem meg nagyon feltud tűnni az ilyen... szóval, ha meg is műtteti magát az illető, akkor is azért maradnak férfias vonásai, ami miatt elkerülik a pasik.
2012. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szúrnám
2012. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
NEM! Utólag tudnám meg akkor lapát és hánynék 1 hétig! De nincs ilyen nő! Attól mert egy pasi megműtteti magát levágják a pélóját meg női hormont szed még NEM lesz csaj. Pasi marad!
2012. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Láttatok ti már ilyen lányt? Sokszor szebbek mint akik annak születtek... Én nem tudnék vele összejönni mert én is lány vagyok, de semmi ellenérzésem az ilyen emberekkel kapcsolatban.
2012. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább kihagynám....
2012. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!