Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nemi betegség egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemi betegség egy átlagos belgyógyászati teljes vérképből is kiderül? Vannak benne rá utaló jelek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy speciális vizsgálati tesztekkel szokták kiszűrni a nemi betegségeket a nemibeteg gondozóban vagy nőgyógyászati szűrésen. De engem az érdekel, hogy az említett teljes vérkép alapján lehet-e gyanítani ilyet.
2012. dec. 8. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetne, de a doki kíváncsi a micsodásra is, tehát megnézi! Másképp kazánkovácsnak tanult volna!
2012. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, egy belgyógyászati vérképnél egyáltalán nem vizsgálják a nemi szerveket. Azt az urológus vizsgálja.
2012. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

HIV tesztet pl. nem is csinálnak minden kórházban.

Nem kell félni, menj el inkább vért adni.(50 kg felett lehet) Neki kötelességük a HIV-et is megnézni, ahogy értesíteni is téged, ha találnak valamit.

2012. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kettes válaszoló, a nemi betegségnél, ha nem egy ugráló állatra gondolunk, kimutatható a vérből is a gondra utaló jel. Tehát, a kérdező arra gondolt, hogy megbeszéli belgyógy. ism.-el vagy füllent hasfájást, nem tudom, de nem akarja mutogatni mert gondolom szégyelli, tehát csak labort akar...

Menj el véradásra, ha nagy a baj vissza hívnak, az is egy út, ha jók a sejtéseim.

Ketteske, igen, ha egy belgyógy. csak májfunkciót kér a labortól abban nem lesz más kimutatva, stb., stb.,

2012. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NEM! Egy sima rutin vérvételen máj- és vesefunkciót néznek, emellett a vérben lévő sejtek számát és eloszlását, meg cukrot.

Mondjuk ha nagyon szarok a májfunkciós értékek, akkor felmerülhet hepatitis, amit ugye nemi úton is be lehet szerezni.

Vagy mondjuk egy AIDS betegnél a limfocitaszám alacsony lesz. De mire vki már AIDS-es lesz, azt észreveszi, nem egy rutin vérképből fog rájönni...


Nem értem miért nem lehet egyszerűen elmenni az orvoshoz és megkérni, hogy vizsgáljon ki ilyen irányban, ha ennyire érdekel és esetleg megfertőződhettél vmivel.

2012. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!