Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség, ciszta, vagy mi lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség, ciszta, vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

22 25 napra szokott megjönni az utóbbi időben a menszim.Most azonban még 26 napra se jött meg.Ekkor sináltam tesztet, de negatív lett...

6. nap késés reggelén megint csináltam, de ez is negatív(gravi-hcg)

Nem szeretnénk gyereket, de előfordult, hogy nem védekeztünk kellőkép (megszakításos közösülés)

2 éve volt már cisztám is, lehet, hogy ez zavart be ismét?

Illetve meg vagyok fázva..

A mellem feszül, mint amikor meg kéne jönnie...

Párom szerint már az idegeskedés miatt nem jön meg, mert borzasztóan rágörcsöltem....félpercenként megyek wc-re hátha megjött...

Ilyenkor a teszt már mutathat biztosabb eredményt?



2012. dec. 19. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A teszt az aktus után 14-16 napra mutat biztos eredményt, de csak reggeli első vizeletből.


A megszakítás nem védekezés, simán lehetsz mellette terhes, aki azt állítja így védekezik és nem lett babás ott valószínűleg valamelyik félnél termékenységi problémák vannak csak nem tud még róla

Használjatok gumit vagy fogamzásgátló tablettát vagy hüvelygyűrűt.. kérlek szépen....

2012. dec. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs napra pontos ciklus (hacsak nem szedsz hormonális fogamzásgátlót). A nőgyógyászom szerint teljesen normális, ha évente 1-2 nagyon hosszú, vagy nagyon rövid ciklus van - általában amiatt, hogy egyszer-egyszer kimarad a peteérés v. a tüszőrepedés (a ciszta is abból lesz, hogy nem reped meg a tüsző). Ha egyszer eset, nem kell vele különösebben foglalkozni, de ha még napokig nem jön meg, akkor ismételd meg a tesztet.

Ha nem akarsz teherbe esni, akkor a megszakítást felejtsétek el!

2012. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*egyszeri eset
2012. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!