Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hét után legelső terhességi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hét után legelső terhességi jel lehet 2napos erős hasfájás? Házi orvos szerint petefészek ciszta lehet. Holnap megyek nőgyógyász. Szerintetek lehet ez terhesség ha semmi más jel nincs?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hét után nincsenek jelek. (Gondolom az aktus után 2 héttel, amikor a terhesség 4 hetes.) Olyankor van épp beágyazódva, még a petezsákot sem biztos, hogy látják UH-n. Nálam az első terhességi tünetek a 7. héten jelentkeztek, addig ha nem maradt volna ki és nem lett volna + tesztem, meg nem fordul a fejemben, hogy baba van a dologban.
2011. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen az aktus után 2 héttel gondoltam!
2011. nov. 22. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Na de ilyenkor kimutatja már a teszt! A legegyszerűbb ez. Persze, ha cisztagyanú van, akkor azt is meg kell nézni.
2011. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb. a 4-5. héten már voltak jelek, mellfeszülés, hízás. Viszont én már a terhesség 2. hete körül görcsöltem is ráadásul napi szinten, azt hittem, h meg fog jönni, de nem...

Úgyh nem kizárt a terhesség.

2011. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát pl. beágyazódáskor áll. tud fájni a hasad.

Elképzelhető.

2011. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!