Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira egyedül érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira egyedül érzem magam, de? (többi lent)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, lány, tudom, hogy még fiatal meg minden, de olyan egyedül érzem magam, de mégis mindig mindenkit eltaszítok magamtól..

lehet, hogy megijedek, vagy nem tudom..:S

Tudm, ez most sablonos szövegnek fog tűnni, de senki sem érdeklődik felőlem. Mármint egy srác se..

És néha azért jól esne:)

Nem tudom, hogy ez ügyben mitévő legyek..:)


Köszönöm szépen előre is!


2012. dec. 19. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Kulsore jol nezel ki?
2012. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt most mi a kérdés?

Bocsi, de tényleg nem értem..

2012. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Egy kis önbizalomra lenne szükséged. Azt írod, hogy mindenkit eltaszítasz magadtól... Valami miatt nem tudsz közel engedni magadhoz senkit, vagyis nem engeded meg magadnak. Ezen kellene változtatni úgy, hogy elfogadod, szereted magad. Ez mondjuk nem egyszerű folyamat, de érdemes próbálkozni :)

Mindennek az alapja az, hogy elfogadod magad, oké vagy kivül-belül.

Remélem segitettem :)

2012. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van valami oka, hogy bizalmatlan vagy másokkal? Családi téren minden rendben van nálatok? Nicsenek feszültségek anyu és apu közt?
2012. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Éppen ezért ismerkedem szívesen, hogy végre megismerjek egy normális korombeli lányt. :-) Akár itt is ismerkedhetsz, csak kicsi rá az esély, hogy találsz itt normális fiút barátnak vagy akár többnek. 15/F
2012. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsó!

van kedved beszélgetni?:)


Köszönöm mindenkinek..és hát, igen meg van az oka annak, hogy miért vagyok bizalmatlan.

Szüleim 1 éve elváltak..

2012. dec. 20. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit kiábrándultál a párkapcsolatokból, és az emberekből, a szüleid példája miatt. Szerintem egy példából nem lehet messzemenő következtetést levonni nemde?
2012. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!