Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek teljesen egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek teljesen egyedül vagyok!?

Figyelt kérdés
Az eddigi barataim teljesen lesz@rnak konkretan mar csak muszajbol beszelnek velem es rajtuk kivul nincs haverom! Nem tudok senkivel semmit csinalni se csajozni elmenni semmi... Hol tudnek uj baratokat szerezni de valami eros baratsagot szeretnek nem ilyen megbizhatatlan havert. Otletek hogy hol talaljak ilyet?? Mer csak ugy nem mesz oda emberhez hogy legyunk haverok... 18/F
2012. dec. 14. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
miért szarnak le az eddigi barátaid? 24F
2012. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lépj be egy sportklubba, menj el egy tánciskolába (ott még csajozni is lehet), ill. keresd olyanok közösségét, akiknek az a hobbijuk, mint Neked!
2012. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem melyik megyében élsz?:)
2012. dec. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van mas haverjuk akivel inkabb idot toltenek! Egyebkent hevesi vagyok. Te utolso?
2012. dec. 14. 23:22
 5/5 anonim válasza:
ugyanez van velem már hónapok óta, és semmi ötletem sincs azóta sem ellene. 17L
2013. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!