Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A lány tényleg egy "tárgy"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A lány tényleg egy "tárgy"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elsősorban fiúk/férfiak válaszát várom.

Sokszor hallottam már vagy akár olvastam is itt GYK-n nem egy olyan szöveget, ahol úgy írtok a lányokról, mint valami tárgyról. Például a "megd*gja a nőt vagy tunkolná". Valahogy olyan gusztustalan ez a stílus. Ti nem úgy érzitek? Tényleg csak holmi "tárgy"-ként tekintetek ránk, akit "jól meg lehet b*szni" ? (Elnézést a kifejezésért.)

Persze tisztelet a Kivételnek, mert azért vannak ilyenek is, úgyhogy nem akarok általánosítani, csak a véleményetek/hozzáállásotok érdekel evvel kapcsolatban.

Bocsi, ha kicsit hosszúra sikerült! Légyszi csak normális válaszokat adjatok! Előre is köszönöm, sziasztok! :)



2012. dec. 19. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Tehát ha szeretünk vkit és szeretnénk vele szeretkezni akkor az egy tárgy számunkra .. teljesen logikus.Mert kb ugyanaz :D Tetszik vki és meg akarom .. :D Nyilvánvalóan csak poénkodunk nem sok ember csajozik így lehetne ennyi eszed ...
2012. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Vannak ilyen állatok, sokszor azok ilyenek, akik minden nap mást tudnak gerincre vágni. Nekik tényleg csak egy tárgy a nő. Nekem még nem volt barátnőm, de én megbecsülném és emberként tekintenék rá. 19/F
2012. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Amelyik többre nem jó (alias ribanc) arról bizony így beszélnek.
2012. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Van amelyik igen.
2012. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem így tekintünk rátok. Legalábbis én biztosan nem:)
2012. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Kedves 1#, köszi, de nem azért fel ezt a kérdést, mert "nincs annyi eszem", hanem mint írtam, a TI véleményetekre vagyok kíváncsi. :)

2012. dec. 19. 19:27
 7/19 A kérdező kommentje:
*tettem
2012. dec. 19. 19:28
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Alapból van több féle.Van aki csak dugni akar,ők tárgyként kezelik ésvagy beszélnek a nőkről.Van,aki nem mer kezdeni,mert vagy béna,vagy olyanokhoz megy oda,akiknél nincs esélye ezért a nőket hibáztatja,és szívtelen,gonosz lényeknek gondolja a nőket,akik az ember felett állnak.Na most van a 2 keveréke is...Összességében az itt levő kanok 90%-a.Meg van,aki egyenrangú felekként tekint a nőkre(ide tartozom én is.De tudom,hogy a nő nemű emberek 90%a ribanc.Így az érték,az mindenhonnan csak 10%
2012. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a nőkre "fogalom" ként tekintek.

Amúgy csak vicceltem. Persze van köztetek is olyan akik inkább egy szobanövény szintjén vannak, mind agyilag, mint érzelem/empátia. Embere válogatja...

2012. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ebben mondjuk igazad van. :D Tényleg sok nő van szobanövény szinten. :D
2012. dec. 19. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!