Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem. De mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thebestgirl kérdése:

Szeretem. De mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 vagyok, és szerelmes egy 21 éves srácba. neki van bnője de mégis közelít felém. pl. együtt tv-zünk összebújva közben puszilgat.. és mindig ő húz oda magához, de biztonságban érzem magam mellette mert egy kicsit félve közelít, amolyan gyengéden mintha félne hogy rosszat tesz nekem. ez a 'viszony' már fél éve tart és én 1éve teljesen bele vagyok zúgva de nem tudom mit tegyek mert nem merem elmondani neki amit érzek mert félek hogy megutál vagy ilyesmi. ráadásul a közelében mindig össze vissza beszélek és teljesen megzavarodok... segítsetek kérlek!

2012. dec. 19. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát te sem vagy normális. Nem bírják felfogni a lányok, hogy ha egy srácnak van barátnője:

1. Ne bújj vele össze, ribi,

2. Ha a barátnője mellett ilyeneket csinál, ő egy bunkó.

2012. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt,hogy vonulj vissza,és törődj bele,hogy vagy örökké második leszel,vagy magadra maradsz!Amúgy ha belegondolsz,a másodikkal jobban jársz,elvégre megszabadulni egy gerinctelen bunkótól még mindig jobb,mint lábtörlőnek lenni.Nem mellékesen jelenleg egy kapcsolatba is alaposan beletiporsz,gondolom,félre állna a szád,ha a Te barátod művelné Veled ugyanezt.Nem kéne...
2012. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, gondolkodom rajta hogy félre álljak. csak az a baj hogy ez nem lesz könnyű. viszont ha tényleg szeret akkor talán felkeres és elhagyja a csaját.. nem?
2012. dec. 19. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ja
2012. dec. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, fél éve?! úr isten. Azt el tudom képzelni, hogy valakinek rossz a kapcsolata, belebonyolódik egy másikba és aztán otthagyja az előzőt, de ez, hogy két lányt ölelget és puszilgat... Mondd meg neki hogy szereted és döntsön. Ha megutál emiatt, akkor úgyse jöttetek volna össze soha, szóval mindegy
2012. dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!