Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudasam egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudasam egy pasival hogy szeretem aki a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
félek neki elmondani mert a legjobb barátom és én is neki csak hogy neki most nem hiányzik egy kapcsolat ....de azt megmondtam neki hogy tetszik és nem szolt semmit csak hogy többet fogunk dumálni meg megkérdeztem hogy barátságból mondta azt hogy szép vagyok és azt mondta felét igen felét nem és nekem azt mondta hogy a barátait nem szereti meg de ez azért változhat vagy nem hogy kéne vele dumálnom ? szerintetek mivan most? :///

2012. dec. 18. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az van, hogy lehet megunta valaki a játékodat és kiszáll, mert túljátszottad a szerepedet.
2012. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hogy gondolod?
2012. dec. 18. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
pontosan tudod.
2012. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!