Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti miből érzitek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miből érzitek azt egy szexkapcsolatban, hogy a csaj elkezdett kötődni hozzátok és többet szeretne?

Figyelt kérdés

2012. dec. 20. 00:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Lenyeli.
2012. dec. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

9. te nagyon szűk látókörű vagy. azt elképzelni sem tudod h akibe nem szerelmes, azzal nem akar lefeküdni? hiába nagyon szép.

F

2012. dec. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Jajj hagyd már ezt a nyálas romantikát.


Megnézném én melyikőtök utasítaná vissza Jessica Albát csak mert szerelmes valakibe, aki észre sem veszi.

2012. dec. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
szüklátókörü te vagy mivel nem voltál sex kapcsolatba soha így ne is alkoss olyanról véleményt amiben nincs tapasztalatod
2012. dec. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
13. Én tojok Jessica Albára és a többi bombázóra is. nem azt mondom h nem vált ki belőlem semmit, de életemben kb. 2 olyan lány volt eddig csak, akik igazán meg tudtak fogni. aki nem fog meg, azzal nem akarnék lefeküdni. mást esetleg szívesen csinálnék velük, de lefeküdni nem.
2012. dec. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
14. vastagon megvan a véleményem arról, akik szerelem nélkül kavargatnak összevissza. aztán mire komoly kapcsolatra, netán gyerekre kerül sor, már nem jelent nekik semmit az egész, aztán elválnak, a gyerek meg dögöljön meg. mert te így gondolkozol. ez az, essünk egymásnak! :D
2012. dec. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Épp nekem adtál igazat..


Megfogni és beleszeretni nem ugyanaz. A szexhez általában kell az, hogy láss valami vonzót, akármit, amiért át akarod vele élni a dolgot. A szerelem ennél jóval mélyebb érzés.

2012. dec. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
7. így már érthető. úgy látszik késő van.
2012. dec. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Wtf??? Szerinted aki nem csak élete szerelmével szexel annak nem lesz jó a házassága, mert nem érdekli a szex????


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


De rég röhögtem ilyen jót.


Akkor kezdi el igazán érdekelni.

2012. dec. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
17. ezt már nem tudom követni. de mindenki más. nekem szexhez sok kell. az, hogy valami megfogjon benne, ami másban nem és szerelmes legyek bele. ez így együtt nálam elég ritka. van, akinél nem az, nem tudom. de én ilyen vagyok.
2012. dec. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!