Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy szerelmes vagyok egy olyan srácba, akit előben még sohasem láttam?

Figyelt kérdés

Már kb 3hónapja beszélünk facebookon, és én nagyon megkedveltem, sőt szerintem szerelmes vagyok belé, mindig alig vàrom, hogy beszéljünk végre. Viszont a találkozás sehogysem jön össze :( Írtam neki, hogy ezt így nem szeretném tovàbb folytatni és vagy találkozunk vagy töröljük egymást. (erre még nem válaszolt)

Félek, hogy nehéz lesz elfelejtenem őt, de létezik, hogy úgy legyek belé szerelmes, hogy csak képen láttam? Bár a belsője jobban megfogott...


2012. dec. 20. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem taliztatok, miért kellene törölni?
2012. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dorky ***** válasza:
Szerintem teljesen elképzelhetö...miért ne?! Szerelmes az ember normális esetben a belsö tulajdonságokba lesz. A külsö csak vonzalom.
2012. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amúgy létezik persze!
2012. dec. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert idegesít, hogy ott van az ismerőseim között úgy, hogy ő nem akar semmit ...
2012. dec. 20. 10:41
 5/12 Dorky ***** válasza:
Nem biztos, h nem akar semmit...azt írtad, még nem válaszolt...
2012. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De, közben válaszolt... :(

nagyon pocsékul érzem magam :(

2012. dec. 20. 11:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne! Nálam pont így történt, négy hónap után találkoztunk, hat éve vagyunk együtt.

Nekünk az volt a szerencsénk, hogy nála épp így működött.

2012. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Inkább a róla kialakított álomképbe vagy szerelmes. Mivel kizárólag a szubjektív megítélésed által tudod valamilyen szinten összességében elképzelni a srácot, így minden általad ismeretlen tulajdonságát a saját vágyaidnak megfelelően látod.

Ha találkozol vele akkor biztos, hogy nem egy dolog lesz ahogyan elképzelted.

Ez nem feltétlenül rossz csak készülj fel rá, hogy nem minden arany ami fénylik.

2012. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ezek szerint negatív válasz?
2012. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen... negatív válasz, 3hónapig szórakozott velem, ő nem szerelmes, csak barátságot tud elképzelni. Csak ő eddig mást mondot nekem... de három napja nem írt, úgyhogy gondoltam komolyabban elbeszélgetek vele és most őszintén leírta mit gondol és ez nem az volt, mint amit vártam , sajnos :(Nem hittem volna, hogy ennyire meg fog viselni a dolog... soha az életbe nem láttam :( remélem hamar el tudom felejteni
2012. dec. 20. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!