Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétnyílt a bőr a nemi szervem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szétnyílt a bőr a nemi szervemen. Mi ez?

Figyelt kérdés

Ahol kezdődnek a nagyajkak,egészen a húgycsőnyílásig,középen a bőröm szétvált,és vérzik.Kellemetlen érzés,fáj is.Nem mélyen,nagyon vékony a seb,de nem tudom,mi ez.Mitől lehet és mit tudok vele tenni?


16/L



2012. dec. 20. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami gombás fertőzésed van? Vagy bugyi nem sértette föl? Esetleg vad szexuális együttlét? Bár 16 évesen remélem nem...Én mondjuk elsőnek a fertőzésre gondolok, ha pár napon belül nem múlik én elmennék vele orvoshoz!
2012. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Orvos. Szerintem a váladék felmarhatta, ez okozhat ilyesmit. Akár hólyaggyulladásnál, akár hüvelygyulladásnál.
2012. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy borotvával megsértetted? Nekem is volt vékony sebem, már mindenre gondoltam, aztán rájöttem, hogy a borotva szélével végig vágtam (nem durván,de megsértette) Szóval ha mondjuk ki tudod zárni a betegségeket, akkor lehet ez, vagy bugyi kidörzsölte, vagy a szextől is megrepedhet, ha nem voltál elég nedves. Ha ezek akkor egy ideig kend be bepanthennel az jó rá (nekem legalábbis 2-3nap alatt elmúlt)

Val.színű ha gombás fertőzés, akkor viszketne és hüvelyváladék sem normális lenne

2012. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gyanakodtam én is a gombás fertőzésre,mert fura a fehérfolyásom.Túl sok,vagy nem tudom,néha pedig darabos.Bugyi nem hiszem.Párommal körülbelül másfél hónapja nem szeretkeztünk,ez a jelenséget pedig kb két hete tapasztalom.Félek elmenni nőgyógyászhoz.Előbb meg szeretném tudni,nagyjából mi ez.
2012. dec. 20. 14:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Gomba lesz, de mindenképp orvos, semmi szükség rá, hogy ne az legyen és félrekezeld magad.
2012. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A gombás fertőzésnél büdi lenne a folyásod. Ha az, akkor tuti orvos, ha meg nem tudod mi ez, akkor is doki. Szóval ha nem borotva, nem szex, nem bugyi, akkor valami más.

Olvastam valahol, hogy Candida gomba is csinál ilyet, hogyha túl sok van a szervezetben. Keress rá a googleban

2012. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha darabos, akkor valószínű tényleg gomba lesz, ha ilyen régóta nem szexelt nem nagyon szedhetett össze egyebet, esetleg még egy tipp, de ez még kevésbé valószínű, mint bármi, de lényegtelen, akkor is orvos kezeli ki.
2012. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6: utána olvastam,nem jellemzők a tünetek.

A darabosság már másfél hete nem jelentkezik.

Most walurinal kapszulát eszek szinte naponta,melyben van tőzegáfonya,ami elvileg segíti a húgyutak rendes működését,és a baktériumokat is elpusztítja.Ha nem válik be,felkeresek egy nőgyógyászt.

2012. dec. 20. 15:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a tőzegáfonya tényleg okos döntés :)
2012. dec. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És szedek C vitamint is!
2012. dec. 20. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!