Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok és a...

33 hetes terhes vagyok és a nemi szervemen fehér kiütések jelentek meg, amit égő érzés kísér. Azt gondolom, hogy valamit összeszedtem és szerdán megyek is a nődokimhoz, de addig is ha valakinek volt ilyen elmondaná, hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
a folyásom nem változott,talán csak annyi,hogy tegnap hígabb tejszerű váladék csöppent ki a hüvelyemből.bocsi ha csúnyán fogalmaztam.már hpv-re is gondoltam :( remélem a babámnak nem lesz baja!
2012. dec. 7. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ebben tapasztalatom, de mivel a szerda elég messze van, nagyon javaslom a sós vizes ülőfürdőt. Fél kiló sóval minimum.
2012. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na erről még nem hallottam.az miben segítene ha segít? éjjel bekentem magam alul canestennel és hüvelytablettát is raktam fel.ennél többet most nem tudtam tenni.ülőfürdőt nem szoktam venni pont a fertőzések végett,pláne így hogy nyitva a méhszájam.szerintem a kórházban kaphattam el valamit,csak nagyon féltem a babát nehogy felszálljon a fertőzés mert a méhszájam is nyitva.
2012. dec. 8. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:
A só nagyon hatékony dolog fertőzések ellen. Olvass utána, s ha jónak találod, alkalmazd. A konkrét problémára sajnos nem tudok tanácsot adni, de a szerda még mindig messze van, ezért írtam ezt.
2012. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

herpeszre tippelek sajnalom

osszeszedni ezt WC nem lehet de nemi uton igen.

lehet tobb eves fertozes most jon vissza.

remelem nem lesz igazam ajakherpesz krem mehet ra de csak ha mar latta a doki nehogy ferekezeld canesten sem kellett volna mar artani nem arthat.

2012. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
herpeszre én is gondoltam mert nézegettem neten.egyedül a baba miatt aggódom ne jusson fel hozzá! de talán nem az! a canesten enyhített rajta de nem akarom elkiabálni.már múlt héten viszkettem a kórházban,itthon meg kijöttek ezek a fehéres pöttyök :( soha nem volt semmilyen hüvelyi fertőzésem. streptococcusról is olvastam,de nem akarok bemesélni sem magamnak ilyeneket.
2012. dec. 8. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!