Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok így a világ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok így a világ vége előtti utolsó napon?

Figyelt kérdés

Mi a barátnőmmel egész nap sírtunk :'(

18/L és 22/F


2012. dec. 20. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább szeretkezzetek, az jobb.
2012. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bénák vagytok, én most szervezek egy egetrengető házibulit, sok piával, csajokkal, legalább legyek beállva ha úgyis meghalok.
2012. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Aztán mi lesz ha elmarad?

Engem meg nem is érdekel, ha jönni akar akkor legyen nagyon gyors aztán utána biztos nem fog érdekelni!

2012. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22 évesen nincs annyi eszed,hogy utánna néz a dolog eredetének.Hogy mégis miről van szó?Én megtettem,és pont ezért tudom,hogy lesz karácsony is.
2012. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van még hely a buliban?
2012. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Horgászok, valami holnap is enni kell.
2012. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Páromnak csomagolom az ajándékot amit holnap adok át neki.

Ha nektek a holnapi az utolsó akkor pápá. Én még eltöltök itt az élők között pár évtizedet. :)

2012. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én "kitartóan virrasztok" minden nap. Nagyon várom a szabadítás napját és azt hogy béke legyen a földön.


Nem tudjuk, mikor lesz az utolsó nap. Az tuti a világnak nem lesz vége - csak a gonoszok tünnek el.

„Kitartóan virrasszatok hát, mert nem tudjátok sem a napot, sem az órát” /Mt 25:13/

"Egy kis idő még, és nincs többé gonosz, Nézed a helyét, és nincsen sehol. A szelídek pedig öröklik a földet, És gyönyörködnek majd a béke bőségében." /zsolt 37:10-11/

2012. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem kell itt félni a NASA már földkörüli pályára állította Chuck Norrist.
2012. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

utolsó, amúgy veled értünk egyet :(

nem úgy lesz vége h meghalunk és kész hanem vmi rossz időszak jön mint pl háború v ilyesmi :S

2012. dec. 20. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!