Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok ilyen lánnyal? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen lánnyal? A távkapcsolat probléma?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy párkapcsolatot.Bár elég messze élek Budapesttől,de várom a Kelet-magyarországi fiúk jelentkezését.Előre is köszi:)
2012. dec. 20. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem amit írsz. Budapesttől messze laksz, de kelet-magyaroroszági srácokat akarsz? Ennek a két adatnak mi a retkes köze van egymáshoz?
2012. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát csak közöltem :)Gondoltam jó tudni:)
2012. dec. 20. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Jeletkezem:P, énis Kelet-magyarországi vagyok:)
2012. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Értem, de ez mondjuk azt jelenti, hogy Zala megyében laksz?
2012. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy egyeltalán?
2012. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát,én már buktalak...Nyugati vagyok.Jó,hát a két legnagyobb város,Budapest és Debrecen tőlem van messze,így én panaszkodhatok,nem te.Bár én pasi vagyok,de ilyen szempontból lényegtelen.Mindenhol vannak emberek,olyan is van biztos ,aki neked megfelel,csak keresni kell.
2012. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért kelet Magyarország is elég nagy. Például Nyíregyháza sem 5 km-re van Salgótarjántól :)

Nem tudnád egy kicsit szűkíteni mondjuk megyére?

2012. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!