Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány az évfolyamunkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az évfolyamunkban és tök jól kijövünk egymással csak van egy probléma: szeretném ha több is lenne köztünk mint barátság és azt mondta hogy reménytelen hogy ez össze jöjjön. Hogyan kellene ezt a dolgot feldolgoznom? (leírásban több van! )

Figyelt kérdés
Ez még oké is hogy nem akarja de én viszont az agyamban elviselem hogy nem akarjam tőlem ezt de a lelkemben nem tudom elfogadni ezt és mindig visszajön ez a dolog bennem.

2012. dec. 10. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha esélyt sem akar adni (ha vagytok annyira jóban, ezt is megkérdezheted tőle), akkor


A., Mégis bepróbálkozol, aztán lesz, ami lesz

B., Próbálod valahogy feldolgozni, úgy, hogy "barátságotok" megmaradjon változatlanul

C., Elfogadod, amit mondott, és h könnyebb legyen, darabig kerülöd a társaságát. Keresel egy másik személyt rajongás tárgyául. Sokat ülsz össze barátaiddal, de őt picit le kell építeni, mert csak folyamat nyitva tartja a sebet.

2012. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én többek között emiatt lettem emo. Tehát vannak olyanok (lásd: én) akik nem tudják ezt egy jó ideig feldolgozni. Én fél évig küzdöttem míg találtam egy lányt akivel boldog vagyok. Mondjuk nekem még azis közre játszott, hogy a csaj csak szórakozott velem. Tehát úgy mutatatta mintha szeretne de aztán egy laza mozdulattal elutasított... Na sok sikert! :)
2012. dec. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelező barátkozni vele.
2012. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!