Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy adott nő nem szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy adott nő nem szép, hogy válogathat a férfiak közt? Elég ehhez a belső szépség?

Figyelt kérdés
Azt mondják rendes. Hogy bármelyik férfinak megfelelne. Ő úgy gondolja ez csak áltatás.
2012. dec. 11. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bármelyiknek egész biztos nem, mindenképp túlzás.
2012. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pontosabban bármelyiket megkaphatná.
2012. dec. 11. 21:56
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem is szépség kell, hanem kisugárzás :)

Egyébként elég egyszerűen lemérheted, hogy tetszel-e a férfiaknak. Ha néha megnéznek, vagy ha valamelyik korodbeli pasi szemébe nézel és mosolyogsz, visszamosolyog-e. vagy az utcán észre veszed-e hogy néhány megnéz. Nem az összes, de pár. Akkor helyes vagy. Ennyi bőven elég.

A belső szépség meg tud tartani egy pasit, de önmagában vonzalmat nem ébreszt. Szóval ha kifejezetten csúnya nő vagy, akkor sajnos nincs az a belső jóság amivel pasit lehet találni. legalábbis szerintem.


34/N

2012. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És akkor egy csúnya nő mit tegyen?

Azért kérdezem, mert szerintem én azt vagyok. :(

2012. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha csúnya vagy. Sőt, ha saját statisztikámat veszem, esélyes vagy egy jó kiállású, sármos hapsinál.

Csúnya párt már láttam, de szépet még nem. Torz testű, idétlen alakú férfit bombázóval, rút nőt macsóval annál többet.

2012. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez pedig már egyenesen marhaság.

Kérdező, ez nem valami reális gondolat.

2012. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor először tisztázzuk: mitől lesz egy nő szép vagy csúnya? (És ne az ápoltságot mondjátok, mert azt vegyük most adottnak, mindkét csoportnál.)
2012. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat... pontozzatok le, de engem jo kajaval barmilyen no meg tudna nyerni maganak :D
2012. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgyis lesz majd olyan pasi akinek bejön, mert mindig van. És akkor ő értékelni fogja a belsőjét, mert ez tényleg fontos.
2013. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A szépség relatív! Mindenkinek más az ízlése, van akinek ez van akinek az jön be. Hidd el, nem a szépségen fog múlni, hogy találsz e magadnak párt!


Én is bányarém vagyok jobb ha tudod, mégsem mentem el akárkivel, pl sose tűrtem volna meg magam mellett ápolatlan igénytelen, büdös, rohadófogú paraszt pasikat. vagy olyat aki ver, megcsal, rosszul bánik velem stb...


viszont mindenkinek adtam esélyt aki érdeklődött. az más kérdés, hogy a kapcsolat már nem volt sok esetben hosszú életű, de ez soha nem a külső adottságok miatt volt, hanem a személyiségünk nem passzolt egymáshoz.


végül olyan férfi lett a férjem akit nagyon helyesnek tartok, igazság szerint, a gyengém a magas barna haj barna szem:) de ez a része csak véletlen. ha ugyanehhez a személyiséghez szőke haj és kék szem párosult volna, az sem zavarna.


nem kellett azért lejjebb adnom bizonyos minimális igényekből, mert a külsőm jóval átlag alatti. az már rajtad múlik, hogy esélyt sem adsz annak aki nem a zsánered, vagy ennyire azért nem ragaszkodsz szigorúan egy típushoz.


27/N

2013. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!